Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20-25 éves emberek élete?

20-25 éves emberek élete?

Figyelt kérdés

22 körüliek le tudnák írni kb-ra, hogy hova járnak (pl iskola vagy dolgoznak-e), hobbikat esetleg, van-e saját lakás ilyesmiket ha valaki szeretne leírhatná légyszíves.


pontos kort és nemet is légyszi (pl. 22/l)



2013. ápr. 2. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pont néhány napja múltam 22. Dolgozni járok 18 éves korom óta, eddig soha nem bántam meg hogy nem mentem továbbtanulni. Hááát hobbi, az kimondottan nincs, de imádok autózni céltalanul ha ez hobbinak számít :) Saját lakás az nincs, és nincs is tervben, viszont van 2 kocsim(nem tragacsok) ha ez számít. Szabadidőmben a barátnőmmel vagyok főleg csak hétvégente, hétköznap nincs nagyon időnk együtt lenni. 22/f
2013. ápr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25F Kamionosként dolgozom egy magán cégnél. Saját lakás hát az nincs,vagyis ha a fülkét nézem,akkor az. Autóm nincs,csak ez a céges dög. Hobbi az kirándulás,sport, souvenir gyűjtés minden városból ahol vagyok.
2013. ápr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg tanulok Bp-en, okj-s szakmát egészségüggyel kapcsolatos. Mellette dolgozom a magam kis netes vállalkozásán, amiből annyi bejön hogy kifizetem a tanfolyamot + a 15 éves autóm utáni dolgokat és még marad is egy kevés. Lakás nincs, itthon biztos nem költök ilyenre, családdal lakom, szerencsére jó családias a viszony. Nem is tervezem a különköltözést - kivéve ha találok valakit (komoly bnő) akivel ez megoldható.(jelenleg erre kicsi esélyt látok) Terv a köv 1 évre, suli befejezés, szakmán belül gyakorlat szerzés fél-1év minimum, emellett angol+német nyelv középfokúra való megtanulása ( papír nem érdekel hogy lesz e belőle) és irány külföld. Bár ha itthon találok egy normálisan fizető munkát, akkor maradok az országban.


24F

2013. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat és ment a zöld ha ez boldogít :D
2013. ápr. 3. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

21 éves lány vagyok.Párommal élek,az ő családjánál.Minél hamarabb szeretnék elköltözni,vagy párommal vagy nélküle.Borzalmas a családi élet,ölik egymást folyton,én meg már besokalltam,hogy más család nyavalyáját is hallgassam a sajátomén túl.

Jelenleg tanulok,és passzív vagyok egy egyetemen.Állategészségügyi OKJ-s képzést csinálok,az egyetemet talonba tettem,mert annyira nem jött be.

Dolgozgattam már nyaranta gyárakban,diákmunkát is vállaltam már jó párat.


Későbbiekben vállalkozást tervezek,mivel úgy gondolom,hogy ma Magyarországon,ha nem vagyok légi irányító,akkor egy szimpla alkalmazotti állással nem lehet célt érni.Mondjuk kinek mi a célja...Nekem magasan vannak a céljaim.


Hobbim az állatok,velük is foglalkozok és a vállalkozás alapját is ők képeznék.

2013. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!