Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nagy baj, ha szerelmes...

Nagyon nagy baj, ha szerelmes vagyok egy anime karakterbe? >< Több, szinte az egész animés baráti köröm szerelmes a sok bishi karakterbe. Köztük énis. Ez nagyon nagy baj lenne? Egyébként Kise Ryoutába vagyok szerelmes a Kuroko No Basketból :33

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 21:47
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Inkább Aomine. :P
2014. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Hàt engem is eddig csak Songoku nem vert àt /csalt meg/ hülyitett /szart le:DD
2014. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Csillagcica ***** válasza:
Lol én is 13 vagyok és annyi kiszemelt animés fiúm van,hogy én sem tudnám megszámolni,de elszomorít a tény hogy nem léteznek. (De imádom velük telerakni a telóm.:)
2018. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Csillagcica ***** válasza:
Ja és amúgy egyik barátnőm,mielőtt még nem ismertem a kuroko no baskuke-t,mutatott egy képet Kiséről,mire én:😍😍😍😍😍😍😍
2018. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Jól értelmezem? Szerelmes voltál már pasiba, 13 éves vagy, vagy azóta több... és van/volt (akkor) egy 20 éves barátnőd? Hogy is van ez?
2018. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Szerintem ez egy tök normális dolog. Aki egyszer weeb lesz az előb utób találni fog magának egy husbandot. Igaz hogy nem igaziak, de nem különbözik sokbam azzal ha pl.Justin Biber tetszik. Na meg ott van az számtal x reader könyv. (Nekem is van egy husbandom) De viszont azzal egyet értek hogy ez nem szerelem hanem csak rajongás.

Yaoi 4 dö nép:3

2020. jún. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Tudom,hogy már régi kérdés,de Kise-nek olyan háromszög feje van😅 egyébként én is animés vagyok és voltam már anime karakterben "szerelmes".Ezt ki lehet nőni,én is kinőttem és most egy egészséges boldog kapcsolatban vagyok.veled mi lett? :)


20L

dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!