Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nagy baj, ha szerelmes...

Nagyon nagy baj, ha szerelmes vagyok egy anime karakterbe? >< Több, szinte az egész animés baráti köröm szerelmes a sok bishi karakterbe. Köztük énis. Ez nagyon nagy baj lenne? Egyébként Kise Ryoutába vagyok szerelmes a Kuroko No Basketból :33

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 21:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%
Hát furcsa helyzet , viszont fiktív kitalált karakter .. szóval .. kb olyan mintha egy üvegfalon át látnád őt , de ő belőled semmit . Mondjuk , szerelmes lenni egy karakterbe .. hát , szeretni oké mint jó kari ... de szerelmesnek lenni ..
2013. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Ideál kép "megtestesülése"; akár így is mondhatnànk.


Am Usui Takumi the best. xD

2013. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
XD Usui se rossz *-*
2013. ápr. 5. 14:04
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Én Tokiyáért rajongok nagyon az Usepriből ♥ Ugye nem én vagyok az egyetlen aki szeretni? :$

(én nem szerelemnek nevezem, ha nm haragudtok, pedig azis jóljönne xDDD)

2013. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Kisébe én is szerelmetes vagyok. :3
2013. szept. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A yaoit nagyon nem szeretem, de a jó bishiket igen. :) Nem csak aa jól megrajzolt szereplő, hanem maga a viselkedés, azok a jelenetek teszik őket vonzóvá nőnem szemében. Kissé lehet beteges, mivel mégsem nem emberek, de amíg valaki nem mellőzi mellette az igazi, hús-vér férfiakat, fiúkat, addig szerintem nincs baj. Néha tényleg jól esik beleképzelni valamit a kedvenceink világába, és talán még másba is. XD Vagy, ha a mi világunkban ilyen vagy hasonló emberek lennének. Tuti nem unatkoznánk. Nyálcsorgatás közbemi dehidratáció által okozott tünetekben szenvednénk. :P A kedvencem Hajime Saitou, Toshizou Hijikata, Souiji Okita és Harada Sanosiuke a HAKUOUKI c. animéből. Valamint Itachi, Madara és majdnem mindegyik Uchiha (Sasuke kivételével) a Narutóból és Saizou a Brave 10-ből. :) DE HAKUOUKI 4EVER!!!!
2013. okt. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 babber2 válasza:
47%
Szerintem sem baj ha szerelmes vagy egy karakterbe én is az vagyok(Kaname úrfi).És én is úgy vagyok vele hogy nem kell kifigurázni a másikat csal mert más.Például és nagyon szeretem a vámpírokat meg az animéket( a szerelmeseket)és hallgatok BVB-is mert szeretem pedig nem vagyok emó.Minden ember más és ettől szép a világ. :)
2013. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

én is voltam már anime karakterbe szerelmes.

A Caramella Girls- ből a Mindy 1. karakterébe. Amúgy én Hentai-t nézek (fiú vagyok) és tudom, hogy a yaoi is a hentai-ba tartozik bele.

Mielőtt valaki kritizálja. Sőtt még a Dj S3RL is szereti az animéket. Pedig szerintem már elmúlt 20 éves.

2014. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Yummy. YAOI 4EVER!! Ne parázz én is 13 vagyok és nekem a KnB Kagamija és Aominéje tetszik. Meg még Laxus a Fairy Tailbol. És a BVBt is szeretem. Tök normális. Priviben akarsz beszélgetni a KnBről? Jah és én is fantáziálok, miközben BVB üvölt a fülemből. Isteni. <3 ~~
2014. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Yaoit a népnek! :3
2014. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!