Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Rekongem...

Mi a véleményetek a Rekongem - Speciális Paprika emulziókrémről? Milyen hatásai vannak, mennyi idő után lehet ezeket észrevenni, érdemes- megrendelni és, milyen gyakran kell majd hetente alkalmazni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 21:12
 1/3 bix ***** válasza:

" paprika eszenciaolaj orvosilag bizonyítottan segít a kötőszövetben lerakódott zsír oldásában, elszállításában. Tehát kiemelnénk különleges zsírégető, ezáltal fogyasztó hatását. "


jah. a végbélsár rektális ürítése is orvosilag bizonyítottan súlycsökkentő hatású, hatékonysága pedig a speciális paprika emulziókrémnél jelentősen magasabb...


ezekre mindig ráírják hogy orvosilag igazolt. csak valahogy mindig kimarad egy link, hogy bizonyítsák is. független, több csoportos teszt, ahol ezzel kenegették magukat és valós eredményt értek el...


szauna masszázs öv és minden más ami az alacsony szénhidrát bevitelt és sportot nélkülöz az nem működik és nem is működött soha. a jövőben tuti megoldják ezt is, de addig még várnod kell...

2011. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! gondolom te tetted fel a másik kérdést is, én válaszoltam. a hoxa nevű portálon van egy ilyen topik, több ezer hozzászólással, csak erről. én hetente kenem magam egyszer, 4-5 alkalom után már látványosan szépültek a striáim, és a műtéti hegem is. még folytatom azért tovább. viszont elsőre marhára csípett, másodszor is kicsit, de utána egyrejobb lett. mindig fóliával használom. 30 perc fólia, aztán azt leveszem és még kell úgy 40 perc mire elmúlik az égés. semmiképp ne állj hideg zuhany alá, mert konkrétan fáj a bőröd. masszőr barátnőm sokezer forintot kér el egy ilyen masszázsért, belőle csikartam ki magát a terméket, ami szintén pár ezer ft, viszont rengeteg alkalomra elegendő. először csak egy keveset kenj, aztán állítsd be magadnak az adagot. de ne felejtsd el, ez nem csodaszer, ez csak segíti a bőröd anyagcseréjét. nem fog zsírt égetni. de sokan mondják, hogy nagyon szépen javul a narancsbőr is tőle, és hát amennyire csíp, el is hiszem.
2011. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeretem, mikor olyan vki válaszol, akinek igazából lövése sincs. Tény, alá is írom, hogy a legtöbbet a kajálás és a sport számít az alakformálásban. DE. Én évek óta használom ezt a krémet, és nagyon jó. Igaz, ami le van írva, edzésben tartja a kötőszövetet. Sajnos nekem genetikailag pocsék, így muszáj kicsit azt is trenírozni. Szintén fóliával használom, és szintén egy masszőrtől néztem el a trükköt. :) Miután bekented, jól masszírozd át (erőből, keményen) az adott test területet. De vigyázz először, mert tényleg nagyon tud égetni. Tapasztald ki. Akár hígíthatod is picit.
2011. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!