Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nincs-e kint véletlen...

Valaki nincs-e kint véletlen Angliában? London környékén esetleg? Ha igen, akkor hol érdemes munkát nézni? Láttam sok oldalon, hogy átverték az embereket, ezt nem igazán szeretném. Ha esetleg valaki tud segíteni, nagyon hálás lennék.

Figyelt kérdés
Megemlítem, hogy 4 embernek kéne munka (velem együtt) tudom hogy sok de muszáj. Ha csak 2 embernek tudnátok egyenlőre, az is jó :) De megbízható oldalakat várok, vagy valami :D

2013. ápr. 2. 22:31
 1/2 Kyttana válasza:

Ne közvetítőn keresztül menj! Én csak októberben akarok kimenni angliába, de már alaposan körbenéztzem és körbeérdeklődtem a neten. Egyszerűbb ha összegyűjtesz itt kb. 1000 fontnak megfelelő összeget és mész. Ha már kint vagy, akkor keresel munkát. A közvetítők nagy része nem túl megbízható, bár elismerem ezt én is csak hallomásból tudom.

Pl. Gumtree-n utánanézhetsz az állásoknak, ha felsőfokú végzettséged van, akkor feltétlenül fordíttasd angolra, hátha eltudsz vele helyezkedni!Bár ott kint inkább gyakorlatorientáltak és sokat nyom a latba a referencia, ha van. Ha szállás kell, akkor az iránylondon.hu szerintem okés lehet. Úgy tudom, hogy az 1-2-es körzetben vannak lakásaik,szobáik ami szerintem a legmegfelelőbb a kezdetnek- meg amúgy is. De akár ezt is nézhetsz gummtreen, de ide is elkelhet a referencia. Mivel én csak most tervezem, hogy kimegyek ne vedd készpénznek amit írtam, de tudd, hogy alaposan utánajártam. Tudom, hogy az eleje mindig a legnehezebb, ezért kell a tőke kb.1000 font, a szállásnak az elején megteszi az iránylondon.hu szállása, utána persze lehet keresni megfelelőbbet, ha van meló és berendezkedtem meg megismertem a várost. És nincsenek illúzióim. Az elején tuti, hogy max. pincérnő lehetek de később talán találok magamnak valamit a saját szakmámban...

2013. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. máj. 5. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!