Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önvédelemre veszek gáz-riasztó...

Fainnn kérdése:

Önvédelemre veszek gáz-riasztó pisztolyt sokat gondolkodtam milyet öntöltőt, vagy revolvert mivel rengetek vélemény ellent mond a másiknak. Vagy egy öntöltő Zoraki 914 automata, vagy Keserű Pitbull gumilövedékes revolver. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Revolvert! Megbízhatóak az öntltők is, de a hiba becsùszhat, s akkor akad amikor nem kellene. Ez benne van. A revolvernél fordul a tár és már ok is minden. Ne nagyot vegyél mint a filmeken van. Kényelmetlen hordani, nehéz, meguod. Kicsit, lehet játékkinézetű, de ha megbízható amikor kell már jó. Könnyű viselet.

Valami komolyabbat nézz ezektől amit írtál.

2013. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kovpet ***** válasza:

Nem az öntöltő fegyverek a megbízhatatlanok, hanem a töltények. Márpedig az öntöltőknél az végzi a töltést, az energiájuk nélkül nincs újabb lövés. Nem nagyon érdemes kockáztatni, ha az életed múlik rajta.


Gumizni akarsz, azért a Pitbull? Mert ha nem, akkor van jobb választás.

2013. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen igazából csak a gumi miatt pitbull úgy vagyok vele ha már revolver akkor csak indítson már valami ''szilárdabbat'' is az a gáztöltény ha van rá lehetőség. Többször rám jöttek már,és kicsit paranoiás vagyok.Biztos akarok lenni benne hogy az ilyen NAGYON KEMÉNYNEK KÉPZELEM MAGAM PSZICHOPATA C... VAGYOK ADD IDE AZ ÓRÁD MEG A TELEFONOD A PÉNZEDDEL EGYÜTT. Szóval na hogy okoz akkora fájdalmat hogy az ilyeneket távol tartsa 1 lövés
2013. ápr. 4. 15:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Kovpet amúgy azt nem tudod véletlen,hogy a pitbullon milyen biztosító van? Mert azt tudom hogy a kakast nem kell felhúzni olyan az elsütő rendszere.
2013. ápr. 4. 15:33
 5/10 kovpet ***** válasza:

Revolverre nem kell biztosító. A kakasnak szokott lenni biztonsági félállása.

Igen, SA/DA, de van DAO verzió is. Illetve sok fajta, minden eresztés más, sajnos.

Jól ki kell próbálni a viselni szánt példányt a viselni szánt tölténnyel.


Amúgy azon is el kellene gondolkodni, hogy miért van az, hogy többször megtámadtak. Inkább a taktikádon kellene változtatni, mert akció esetén elkobozzák a fegyvert akkor is, ha te vagy a jó fiú és évek múlva adják vissza. Minimalizálni kellene ennek az esélyét.

2013. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gumis revolvert vegyél.

Nekem van 914-esem is, fél évig hordtam, aztán beszereztem mellé egy R1 GG-t, a legtöbb esetben sokkal többet ér.

2013. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaja egy pitbull lesz :D Inkább hallgatok a sok szak véleményre mint hogy olyasmire dobjam ki a pénzt amit később megbánok
2013. ápr. 11. 10:06
 8/10 anonim ***** válasza:

ha gumis kell: rg89 IK, ka,kb,kc, ritkán ke betükombó feliratú rg89,illetve 6 lövetű rg79.egytől egyig gumis.

rg89s is.

én keserűt soha nem vennék,de lehet fejlődtek azóta.

használtat jól át kell nézni,mint minden műszaki cikket.

2013. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az RG89s már évek óta nem gumis, teljes csőakasztó van benne, RG79-et meg legfeljebb használtan kapsz. Ma egyedül az Alfák, néhány Keserű (lehet, hogy most azokból is csak a Pitbullt lehet kapni) és az R1 GG gumis.
2013. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A legkisebb cső méretű keserű pitbullt néztem természetesen új onnan. Elvileg a tok alumínium a markolat spiáter az elsütő szerkezet ( ami szerintem a legfontosabb ) pedig acél,szóval nekem jó minőségűnek tűnik.
2013. ápr. 14. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!