Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Töltőtollat javító szervizt...

Töltőtollat javító szervizt ismer valaki Budapesten?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kedves barátomtól kaptam régebben karácsonyra egy töltőtollat, de véletlen sikerült beütnöm valahová a hegyét, és kissé elgörbült. Hiába játszottam vissza, nem fog rendesen, kihagy, vagy épp ellenkezőleg, ömlik belőle a tinta...


Újat venni semmiképp sem szeretnék, mert a toll maga fontos, és az, akitől kaptam, amolyan ereklye-féle...


Tud valaki Budapesten vagy környékén olyan helyet, ahol tudnának vele kezdeni valamit?



#töltőtoll #tollszerviz #toll javítás
2013. ápr. 4. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt egy a Kiskörúton meg egy a Rákóczi út legelején a Ferenciek tere és a volt Úttörő áruház között. De ezek csak rémlenek. A neten biztos találsz.
2013. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs az nem Rákóczi út hanem még Kossuth Lajos utca s a net szerint a három szám alatt még megvan.
2013. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves előző válaszoló!


Nagyon köszönöm a segítséget, kerestem a neten, de valahogy a "tollklinika" kifejezés nem jutott az eszembe, másra meg nem igazán volt találat...

2013. ápr. 4. 18:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a szerviz december 21-én bezárt... Valaki másikat nem ismer véletlenül? Tényleg fontos lenne...
2013. ápr. 5. 21:56
 5/8 anonim válasza:
Szerintem vidd be a Kes-papírba. Biztos tudnak valamit kezdeni vele.:)
2013. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a KeS-papír nem foglalkozik javítással... Gyakorlatilag már ötletem sincs...
2013. ápr. 12. 23:00
 7/8 anonim válasza:
Töltőtoll hibák bizonyos típusú javítása itt: [link] (nem mindent vállal).
2013. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Budafoki tompens pont com (tompens.com)
2018. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!