Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt tanárok?

Vannak itt tanárok?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert egy az, kutatást végzek (csak saját célra) a "mai fiatalok" viselkedésről a másik pedig, hogy imádok tanárokkal beszélgetni:) Manapság már keveset látom, hogy a diák odamegy a tanárához nem reklamálási célból hanem beszélgetni..

És még egy okom van, ami mondjuk nemigazán ide tartozik, de keményen próbálkozok írással, és érdekelne egy olyan ember véleménye, aki "jártasabb" ebben..

Szóval?


2013. ápr. 5. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ülj le fiam, egyes!


Amúgy a kérdéshez sokat nem tudok szólni, de én is szívesen beszélgetek a tanáraimmal. A matektanár mindig megkérdezi hogy érezzük-e a frontot, fáj-e a fejünk xd meg igazából bármiről. A némettanárral tényleg bármiről lehet beszélni: szexuális identitás, mi a divat, mit szeretünk csinálni/olvasni. Apropó: direkt ki olvassa a Szent Johanna Gimi c. könyvet, hogy "jobban megismerjen" minket :D szerintem ez tök jó dolog, a könyvet minden tanárnak ajánlom, mert RÓLUNK szól.

2013. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj dejó:) Ilyet még nem hallottam. Hát tényleg nagyon rendes tanár lehet. Nálunk a volt matektanár mindig megjegyezte, hogy "Én nem birkapásztornak jelentkeztem, hanem matektanárnak.." Szóval nem jó szemmel nézett ránk..
2013. ápr. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!