Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell megállapítani a...

Hogyan kell megállapítani a fültágító méretét?

Figyelt kérdés
Vettem egy "18mm-es" fültágítót ami szerintem csak 16mm és szeretném lemérni hogy mekkora. Ezt hogyan lehet?

2013. ápr. 5. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Van fültágítód de nem tudod megmérni hogy mekkora? Akkor eddig honnan tudtad hogy hanyas?

Árulkodik szerintem az a mm jel.. mm után mi szokott lenni? cm! Ügyes. És min találunk általában cm-t? A vonalzón. Gratulálok hogy ennyit nem tudsz. Xy éves létedre. Még a barátnőm 10 éves tesója is tudná.

2013. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt en is tudom kedves valaszolo hogy mm-ben de vonalzoval ha lemerem a belso keruletet akkor az kisebb lesz mint a tagito merete mert ott az a resz ami tartja a fulet.

Szoval ha nem tudsz rendesen valaszolni akkor ne irogassal legyszives mert nem leszek okosabb tole:D

2014. márc. 5. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
tüskéből/ csigából ha 10 es akkor plugokból 8 as kell
2019. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!