Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tilthatják nekem? A...

Meg tilthatják nekem? A tulajdonuk vagyok?

Figyelt kérdés
Üdv az lenne a kérdésem, hogy a szüleim meg tilthatják-e nekem a fültágítót amennyiben kiskorú vagyok a fülem az ő tulajdonuk?

2013. márc. 20. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy valamire való pc-s vagy tetováló szülői beleegyező nyilatkozat nélkül nem dolgozik kiskorúakon... Ugyanis 18 éves korodig igenis megtilthatják...
2013. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De a fültágítás annyi, hogy kiszurattam a fülem és én magamnak teszek bele itthon egyre nagyobb ékszert ezt is megtilthatják?
2013. márc. 20. 21:55
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Amíg nem vagy nagykorú, addig igen.. megtilthatják.


Az nem zavar, hogy öreg korodra hogy fogsz kinézni?

Én biztosan nem tetetnék be fültágítót. Bele se merek gondolni milyen undorító lenne idős koromra :D


20N

2013. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 first blood ***** válasza:
73%
inkább a nyelvtankönyvet lapozgasd picit ;)
2013. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
nagyon szeretem az ilyen tudatlan embereket akik azt írják jaj hogy fogsz kinézni öreg korodra....:D :D ugyan már pár ezer ft-ért össze varrják és szebb lesz mint elötte volt :D :D
2013. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

nagyon szeretem az olyan embereket akik azt mondják majd össze varrják és szebb lesz mint volt :D Ennyiből minden nap vágj az arcodra egy mélyebbet és varrasd össze :D kíváncsi vagyok szebb lesz-e az arcod mint volt :D FOTÓKAT MAJD KÜLDJ! :D Köszi...

2013. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
megtiltani megtilthatják,de te attól még megcsinálhatod.am hány éves vagy? én ma kezdtem el tágítani nem sok sikerrel :DDD
2013. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát már 14 es 30 ig szeretném bele is eggyeztek 30 ig de mindig csak halogatják és mivel örökre szól nem akarom varratni nem mind egy hogy 60 vagy 61 évig van fültágítóm az egész életembe? Amugy annyira jó, hogy a válaszok felét nyelvtan tanárok írják mert annyi dolgok van, hogy mindenbe belekössenek a másik felét meg, hogy milyen leszek öregkoromra valószinüleg mikor bele kezdtem meg sem fordult a fejemben, hogy fogok kinézni és biztos nem mondta még senki de örülj, hogy ujjat mondtál a többieknek pedig köszönöm a választ.
2013. márc. 21. 19:10
 9/12 first blood ***** válasza:
Húúúú vigyázzunk egy igazi rosszfiúval van dolgunk! Te már 14 éves vagy? Ekkora élettapasztalattal, hogy hogy nem engedik meg? :O Viccet félretéve, azért halogatják, mert ha 1-2 évvel idősebb lennél lehet, hogy lenne már annyi eszed, hogy nem akarnád elcsúfítani magad ilyen szarral :D Tanulj inkább, minthogy ilyen szarokkal foglalkozol, mert ahogy elnézem rád férne nem is kicsit. Várj még vele pár évet, aztán ha később is ilyen hülye leszel, akkor már úgy is mindegy :D
2013. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Istenem ha tényleg csúnyának tartanám valószinüleg nem csinálnám a fülem 14 es én 16 éves vagyok és ilyennehéz elhinni, hogy tényleg tetszik ?
2013. márc. 22. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!