Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szakközépiskola vs. Gimnázium....

Szakközépiskola vs. Gimnázium. Melyik jobb? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szakközépiskolába érdemes tovább menni, vagy gimibe?

Van olyan ismerősöm, aki örül, hogy gimibe ment, van olyan, aki már 9.-be elment szakközépbe..

Szerintetek érdemes gimibe menni?



2013. ápr. 6. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
végül is tök mindegy merre mész szaközép be vagy gimibe mert az új szabály szerint csak éretségi után tanulnál szakmai gyakorlatot de ha van konkrét elképzelésed hogy mi szeretnél lenni akkár jobban ajánlott a szakközép mert a gimi az azoknak való jobban akik még nem döntötték el milyen szakmában szeretnének elhelyezkedni és azok nak is akik fősulira szeretnének menni szóval ha van elképzelésed akkor a szakközépet ajánlanám neked :)
2013. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van elképzelésem, de gimibe is tudnék mire menni, meg szakközépbe is, mindekettőn tudom, hogy mire mennék.
2013. ápr. 6. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor menj gimibe, ha utána tovább akarsz még egyetemre/főiskolára enni. Annak csak úgy van értelme. Én gimnáziumba akarok menni, nyelvi előkészítő szakra. Utána majd egyetem...

Szakközépiskolába többnyire gyengébb tanulmányi eredményű diákok mennek, legalább is nálunk ez van. A legnehezebb a gimi, utána a szakközép, majd a szaksuli.

2013. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahol kevesebb a cigány.


Mind a kettőbe sajnos elégé van, rengeteg.

2013. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szakközép után is mehetsz főiskolára vagy egyetemre!! :) sőt,úgy még szakképzettséged is van,ami előny.:)
2014. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!