Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem szégyen, hogy...

Csak szerintem szégyen, hogy az a paraszt Szilveszter bejutott a Szombat esti lát döntőjében, Gabiék pedig nem?

Figyelt kérdés
mert engen nagyon idegesít, szerintem Gabi és Robi voltak a legjobbak, de ha valaki szereti amit csinál a szilveszter írja már le légyszi, mert kajak érdekelne!

2013. ápr. 6. 22:54
 1/5 anonim válasza:
53%
Szerintem is az :)
2013. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Get a life.
2013. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
76%
Szerintem ez a műsor eleve egy Fail. Minek pontozzák őket egyáltalán, ha a nézők döntik el, hogy ki jut tovább? Jó persze minnél több pénzt akarnak, de akkor is..
2013. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit ezen meglepődni a korábbi szériákban tapasztaltak alapján. Közvetlenül a dobogó előtt mindig kiestek kiemelkedően jól teljesítő párosok, ha nem a legjobbak. A végső háromban mindig ott kellett lennie a legbénábbnak is, vagy egy olyannak, aki kicsit sem érdemelte volna meg az addigi teljesítmény alapján mert "jaj de cuki" vagy "milyen dögös" vagy mert ezer éve megbecsült híresség. Azt azért nem hiszem hogy Szilveszter nyerhet, ez már az eddigieknél is jóval nagyobb felháborodást váltana ki, ezt pedig az RTL a profit ellenében sem engedheti meg magának szerintem, legalább a végső döntőbe olyanokat rak be, akiknek tényleg ott a helyük, csak hát az nem Vastag Csabi lenne a kiváló Varga Iza mellett, aki meg azért nem nyerhet mivel nő, és nő még sosem nyert RTL-es vetélkedőben. Szóval a Vastag-gyerek a nagy esélyes, sajnos.
2013. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát...én már nem tudom mit higgyek, de ma kiderül, habár ha az a ByAlex is tudott nyerni...
2013. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!