Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallott már valaki a Biofarma...

Petraviki kérdése:

Hallott már valaki a Biofarma Intézmény Kft 2012. áprilisi nyereményjátékáról?

Figyelt kérdés
Kiküldött egy értesítőt anyósomnak, hogy nyert, de a nyeremény átvételéhez meg kell rendelnie egy terméket, s hivatkozik az általános részvételi szabályokra, amit nem mellékelt. Nagyon gyanús... Találkozott valaki ezzel a játékkal? Hol érhető el ez a cég, kutattam, de nem találtam...

2013. ápr. 7. 20:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
jaj, elírtam 2013. április!
2013. ápr. 7. 20:47
 2/17 anonim válasza:
Az én egyik ismerősöm a fődíjat nyerte meg, de neki is rendelnie kellene, ezért nagyon gyanús a dolog. Tud valaki valamit a cégről?
2013. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én is kaptam egy "tuti" értesítést az áprilisi fődíj megnyeréséről, most már nem hiszem el az egészet. A cégről csak regisztráltak tudhatnak meg adatokat. Viszont olvastam a termékeikről elég rossz véleményeket.
2013. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Fazekas Kinga válasza:
Mi is megnyertük a főnyereményt, ma kaptuk az étesítést postán, sima hétköznapi levélként. Részvételi szabályzatot mi sem kaptunk. De megkaptuk más nyertes nevét is, aki a 2., 3., 4. és 5. díj nyertese. Nekünk is gyanús lett így.
2013. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Ma kaptam èn is a levelet a fődij nyereményről plusz még volt másik két èrtesitő is a boritékban két úriember nevére kiállitva csak az a bibi hogy mindhármunknak ugyan az a nyertes száma.!!! Mindenki vonja le a következtetèst én hanyagolom. Az eper az szinpatikus de tőlük nem kell!!
2013. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
A szomszédom szintén megnyerte a 1. díjat (fődíj)Most hozta át a "Hivatalos igazolás nyereményről" névvel, címmel ,részvételi számmal, ellátott névre szóló értesítést, és a nyertes számok "bizalmas" listáját. Vakítás az egész.
2013. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Sziasztok! Mi is ma megkapuk az értesítőt, h megnyertük a első díjat :€)))) (2013 április). A cég kétes hírnevű. Sztem nyugdíjasoknak küldik, nálunk anyum kapta, 70 feletti, hiszékeny, jól jönne a 4,5 milla és nem internetezik. Érdekességképp megírom h nekünk kiket írtak nyerteseknek: 1. Díj 955013 2. 310895 3. 995229 4. 588120 5. 105898
2013. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Judithl válasza:
Én is megkaptam a fődíj megnyeréséről szóló értesítő levelet, ugyanazokkal a nyertes számokkal, amit az előttem író is felsorolt. Jó nagy átverés az egész.
2013. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kádár Béláné válasza:
Én is ugyan ezzel a számmal nyertem meg a fődíjat!A többi szám is stimmel.Ezek szerint mindenki a fődíjat nyerte!Egy nagy átverés!
2013. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommentet, megerősített benne, hogy a kukába hajítsuk a levelet. Szegény anyósom, még össze is vesztem vele, mert nem akarta elhinni, hogy átvágás az egész...Kicsit kutattam a neten, de nincs honlapja a cégnek. Viszont a Versenyhivatal által több végzés is fennvan a céggel kapcsolatban, bárki számára elérhető....
2013. ápr. 9. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!