Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallott már valaki a Biofarma...

Petraviki kérdése:

Hallott már valaki a Biofarma Intézmény Kft 2012. áprilisi nyereményjátékáról?

Figyelt kérdés
Kiküldött egy értesítőt anyósomnak, hogy nyert, de a nyeremény átvételéhez meg kell rendelnie egy terméket, s hivatkozik az általános részvételi szabályokra, amit nem mellékelt. Nagyon gyanús... Találkozott valaki ezzel a játékkal? Hol érhető el ez a cég, kutattam, de nem találtam...

2013. ápr. 7. 20:43
1 2
 11/17 anonim válasza:
Sziasztok. Mi is kaptunk ilyen értesítést, hogy nyertünk, méghozzá a 955013 sorszámmal, meg fel vannak a nevek sorolva! Elég érdekes az egész, hogy szinte mindenki a fődíjat nyerte meg. Kíváncsi vagyok hogy mi lesz :D .......És rendelt valaki valamit? Majd írjatok ha valakinek érkezik válasz :) Sziasztok. Szép napot!
2013. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tom1976 válasza:

Sziasztok! Nálunk a drága mama nyerte a fődíjat, ugyanezzel a sorszámmal mint Ti! Teljesen összetört amikor megmutattam neki a leveleiteket. Ezúton is köszönöm én is mindenkinek a kimerítő hozzászólást.

Ui:Ja, és szerintem is a 55-60 felettiek a cég célpontjai!!!

2013. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Szegény Mamid :( Sajnos igen, őket célozzák meg sajnos. De ez ügyben biztos lehet tenni valamit. Valahova jelenteni őket..... Utána fogok nézni. Hány ember küldheti vissza a rendelést....és....csak ámítják a népet, hogy 4,5 milla, meg 650 ezer ft....:S Remélem senki nem rendelt semmit. Ha igen, akkor ne vegye át a terméket, mert hiába a 30 napos pénz vissza fizetési garancia! Nem kapjátok vissza a pénzeteket. Egyszerű, a postással vissza kell küldeni a csomagot, ahogy tette nálunk a szomszéd néni!
2013. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Meiszter válasza:
Sziasztok én is a főnyereményt nyertem meg én már megtettem a lépést ellenük több mint 1 hónapja várom - várom a csomagot no meg ugye,h mikor mehetek átvenni a nyereményt döbbenetes el sem tudom képzelni milyen ember az ilyen :(( mi is 4 gyerkőccel küzdünk a lét fenntartásért és megmondom őszintén mivel a levélben az áll,h kötelezik magukat a részemre a dij átadását eszembe nem jutott volna h több ember ugyanezt kapta :((
2013. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Sziasztok. Hát én is megnyertem a főnyereményt. Én csak azon csodálkozok, hogy honnan van ennek a cégnek ekkora bátorsága, hogy fényes nappal így átvágja az embereket. Az a baj, hogy csak írogattok és nem léptek fel ellenük , ha nem másért, hát azért, hogy másokat ne csapjanak be a jövőbe. A céget meg kitiltanám a kereskedelemből az ilyen magatartás miatt. Csak azt tudom ajánlani, hogy senki ne vegyen tőlük , mert ez átverés!
2013. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ZSAmot57 válasza:

A 2013.év fődíját én is megnyertem a 955013-as sorszámmal.A

kft.-t megkérdeztem mikor vehetem át a nyereményt.Mellébe-

széltek.Bejelentettem a "Fagyasztóvédelemnél",majd feljelen-

tést tettem a "Fogyasztóvédelmi Békéltető Testület"nél.2013.

07.03.lesz az első tárgyalás.Valakinek tennie kellett már a fogyasztói megtévesztés ellen!Majd beszámolok a továbbiakról.

2013. júl. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Feleségem is megnyerte a fődíjat ugyanezzel a sorszámmal. Rendelt, kifizette, majd leutazott Mosonmagyaróvárra a cég címére, ahol egy szál könyvelőt talált, aki érdemben semmit nem tudott. Több heti várakozás után a termék csomagoláson lévő Győrben megadott címre ment, ahol egy börtönt talált. Ezután ismét jött egy felhívás, melyben sorsoláson való részvételt kínáltak. Reklamáló levelünkre most jött a válasz, hogy 2014 áprilisban lesz sorsolás, de az értesítőn 2013-ban Ő a fődíj nyertese. Szerettem volna a fogyasztóvédelemhez fordulni, de interneten lehetetlen panaszt bejelenteni. Mocskos átverés az egész!!!
2013. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!