Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nagyon bejön nekem. csak a nagy probléma hogy 1,5 év van köztünk. tudom elég gáz a dolog főleg, hogy én vagyok a lány és idősebb... és pont ezért nem merem elmondani senkinek, hogy tetszik nekem, mert égőnek érzem, hogy ő fiatalabb. ha össze is jönnénk nem nagyon akarnám fel vállalni mert mások csak kiröhögnének minket. régebben nem néztem rá máshogy csak egy haverra, de mostanában megváltozott a helyzet. szerintem én is tetszek neki, régen volt amikor meg öleltük egymást, fogta a kezem stb. szóval egyértelműen tetszettem neki. mostanában nem jön oda hozzám, nem értem miért, de szerintem tetszek neki mert állandóan néz,meg vannak jelek amiből rájöttem, csak most nem akarok regényt írni. szerintetek mit tegyek? hogyan közelítsek felé? nem kérek rossz indulatú hozzászólásokat, köszönöm:) 16L
2013. ápr. 8. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a dolgot lesz még egy csomó más pasi akik tetszenek neked és korban pont hozzádillő lenne és a fiúk mindig későnérők szóval jobban jársz ha idősebb pasit találsz meg hidd el ha egy kapcsolat úgy kezdődik hogy nem kaarod felvállalni akkor abban nincs szerelem :D L/14
2013. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"a fiúk mindig későnérők"


Azért ez nem mindig így van és a mostani 14-15 éves lányok sem valami hű de érettek múlt héten is pl. jöttem haza a buszon, odaült mellém két 14 év körüli csaj és egyáltalán nem tűntek érettnek, holott elvileg 2-3 év különbség van az "érés" között, ebből következően kb. egyformának kellett volna hogy legyünk ami az érettséget illeti.Hát, 17 éves létemre nem láttam, hogy nagyon egy szinten lennénk belsőleg...

2013. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de igazából fel vállalnám, csak félek az emberek reakciójától..:/
2013. ápr. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!