Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgősen kellene a segítsége...

Sürgősen kellene a segítsége valakinek a külföldi munkámhoz kért papírok meghatározásával aki esetleg már dolgozott külföldön és tudja mire gondolhatnak?

Figyelt kérdés

A gondom az lenne hogy egy bizonyos külföldi munkához kértek papírokat de a fene se tudja 100% ra hogy mire gondolnak ezzel :"1. Paper from police about your criminal records (that you do not have any criminal record)" esetleg ez az erkölcsi bizonyítvány idk de miért kellene azért a rendőrségre mennem..?

A másik pedig :"2.Health book" , ez talán az egézségügyi kiskönyv nem tudom , orvosomnál voltam de fogalma se volt mi lehet.. Előre köszönöm a segítséget



2013. ápr. 10. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egészségügyi kiskönyv a rózsaszín kiskönyved lesz, amibe a munkáltatók írják bele a munkád kezdetét és végét, tehát az TB jogosultságod időtartamát. Ilyened kell hogy legyen ha már dolgoztál bejelentve! Amikor eljössz egy munkahelyről akkor ezt ki kell hogy adják a kilépő papírjaiddal!
2013. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A másik csak simán az erkölcsi bizonyítványodat jelenti. Azt a postán tudod megigényelni, kapsz egy papírt amit ki kell tölteni és egy csekket amit majd be kell fizetned, amikor leadod a borítékot a kitöltött igénylőlappal!
2013. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyorsban meg is igényeltem erkölcsi biz.-t , köszönöm a segítséget.
2013. ápr. 10. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!