Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Repülőtéren dolgozók! A Liszt...

Repülőtéren dolgozók! A Liszt Ferenc Repülőtéren az utasbiztonsági ellenőrök beosztása hogyan alakul?

Figyelt kérdés

Úgy tudom lehet 4 és 6 órában is dolgozni. Valahol azt olvastam, hogy a munkanapon azonban egy műszakot (12 órát) kell ledolgozni. Ez tényleg így van? Vagy a hagyományos 5x4 vagy 6 óra?


Azt is hallottam, hogy a beosztást előre megkapjátok kb. 4 héttel. Ha valaki 4, vagy 6 órában dolgozik, akkor tud mellette suliba járni? Kérhetitek pl. hogy Téged péntek-szombat-vasárnapra osszanak be és akkor ledolgozol 3x12 órát?


Minden információ érdekel! Köszönöm!


2013. ápr. 12. 16:44
 1/2 ConiglioPiatto válasza:
Én a földikiszolgálásban dolgozom, nálunk úgy van h vannak 4/6 órások is, aránytalan beosztásban ami azt jelenti h valóban lehet h egy nap akár 12órát dolgozol hajnal 4től egész éjfél egyig bármikor.....múltkor csak másfél órát dolgoztam :D mi a beosztást 10nappal előre a pihenőnapokat egy hónappal kb kapjuk meg. mivel sokan dolgoznak így az ilyen csak 7végén kéréseket nem igazán tudják figyelembe venni...
2013. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm az információkat! :) Mindenre választ kaptam.
2013. ápr. 20. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!