Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz ha úgy alakul,...

Az nagyon gáz ha úgy alakul, hogy egész életemben egyedülálló leszek? Azt mondják vannak emberek akiknek nem való szerelem! Nem nekik van kitalálva!

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs,hogy nem neki van kitalálva. Inkább lehet, hogy fontosabbnak tart más dolgokat (munka,hobbi, barátok). Vagy nem sikerült az intimitást elfogadnia. Ezt a korai felnőttkorban kell elérni (18-25). Ha nem sikerül, attól még később sikerülhet, csak általában nehezebb.
2013. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18 vagyok, még nem volt barátnőm. Néha jó lenne, ha lenne, de eddig még nem ismertem meg olyat, aki valójában ragaszkodó és szép is. Ha körbenézek, nincs olyan, akivel összejönnék. Az összesben benne van a (már bocsánat) "ribanc" vér. Pedig egyházi iskolába járok.

Ezt végiggondolva, igazából nem is nagyon vágyok rá, csak a gond van vele, nekem nem kell az a vesződés amit az ismerős "párok" lejátszanak nap mint nap. Szeretek szabad lenni, nem problémázni dolgokon. A csaj meg nem ad annyi pluszt, mint amennyit foglalkozni kell vele. :D

2013. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kiváncsi lennék hány éves vagy :) Csak azért mert kb 16 évesen én is azt gondoltam, hogy nekem ez nem való. Az ember akármikor megtalálhatja a párját, lehet hogy 50 évesen leszel elöször szerelmes, de az is lehet hogy 1 hét múlva. Szerintem ne görcsölj ezen.
2013. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2, a papi hivatást viszont pont neked találták ki. Viccen kívül.
2013. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szeretek szerelmes lenni,de fiukkal járni utálok. Nem szeretem ha szeretnek. Jobban szeretek úgymond kicsit ilyan baráti-szerelmi kapcsolatba lenni. Amúgy meg a szerelmet se nekem találták ki,én magányos farkas vagyok. 14/l
2014. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!