Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én szerintem hülyeség...

Csak én szerintem hülyeség ezekről tanulni?

Figyelt kérdés
Szakközépes vagyok első.Odüsszeuszt tanuljuk ilyen kitalált személyt mi értelme van ilyenekről tanulni?Kitalált személy!És ezekről még felelni is kell meg el kell magyarázni az életét!Ha már tanulunk akkor inkább Petőfiről tanuljunk többet ne ilyen kitalált hülyeségről ami nem igaz!

2013. ápr. 13. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Persze van benne valami amit mondasz, de az is az általános műveltség része...

Én sokkal inkább a matekkal nem értek egyet. Azt mondják a logikát és a gondolkodást fejleszti...

Oké, de akkor minek ennyire túl bonyolítani?! Főleg úgy szakközép/gimi 3. és 4. évfolyamában.

Én tavaly végeztem gimibe, szerencsére túl vagyok már ezeken (sikeres érettségivel).


19/L

2013. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazatok van, szerintem is hülyeség. Nálunk is tanítanak egypár értelmetlen hülyeséget. Én Erdélyben lakom, s mivel ez is Románia része, nálunk a román nyelvet úgy tanítják, mintha anyanyelvünk lenne, tehát ilyen idétlen verseket, irodalmi műveket, meg a nyelvtannak a lehető leglényegtelenebb, hasznavehetetlenebb, legkomplikáltabb b@romságait, amivel soha nem fogunk menni semmire. És ami még rosszabb, az az, hogy beszélni szinte egyáltalán nem tudunk románul, s nem is laknak a környékünkön nagyon románok, s mégse a kommunikációt tanítják, csak elvárják, hogy tudjuk.
2013. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Petőfi Sándor- János Vitéz? Ja, hogy az is kitalált? Odüsszeusz egy mű cselekvője, Petőfi pedig egy személy. Homérosz is ugyanazon a szinten van, mint Petőfi. Amúgy meg igen, az általános műveltség része, amikről jó tudni. Az egyéni szoc. probléma, ha nem szereted az irodalmat.
2013. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sztem nagy hülyeség az egész
2013. ápr. 13. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl kell élni, jobban nem tudsz tenni.
2013. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos kitalálták, hogy az emberek legyene műveltek, ezért járjanak iskolába. Na most a szakközépiskola korántsem kötelező, tehát ha úgy érzed, nem neked való, miért nem hagyod ott?
2014. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!