Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találjak magamnak barátokat?

Hol találjak magamnak barátokat?

Figyelt kérdés

Igazából egy fiú barátra lenne szükségem, úgy irigylem azokat a lányokat akiknek van, és szinte mindent együtt csinálnak, mint a testvérek! Volt legjobb ( mint utólag kiderült csak én tartottam annak ) fiúbarátom, és tényleg nagyon sokat voltunk együtt, aztán elkerült másik suliba, ő nem keres, ha én keresem valahogy mindig 'lepattint' belefáradtam..

1 igaz barátnőm van, de már vele is ott tartunk, hogy eltávolodunk... mert ő minden hétvégén a családjával van, nem tudunk találkozni, csak suliban..

Nekem meg hiányzik, hogy valakivel elmenjek beszélgetni, hülyéskedni stb..


A neten hiába ismerkedek, nem jönnek össze a találkozások, a fiú többet akar, a lány meg általában kitalál valamit.

Bulizni nem nagyon járok, az nem az én világom, egyedül meg pláne.


Van 2 féltestvérem, de ők mind idősebbek, 10 meg 20 évvel, és már nem is élnek velünk, én meg mindig egyedül vagyok. Úgy szerettem volna egy kisöcsit, még mindig szeretnék, de erről le kell mondanom.. :)


2013. ápr. 14. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert talán az iskolában is megprobálhatnád.
2013. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hopsz.. az lemaradt.. 16 és lány :)

Igazából az osztályommal kijövök, de csak 1-2 ember van akivel úgy tényleg kimondhatom, hogy jóban vagyok.

2013. ápr. 14. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha egy városban lakunk (amire szerintem kicsi az esély) akkor akár itt is:)


Megírod privátban merre laksz?

2013. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!