Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kellene tennem ahhoz,...

Pinklady9295 kérdése:

Mit kellene tennem ahhoz, hogy új embereket ismerjek meg és hogy új barátokat találjak? (lent)

Figyelt kérdés
Csalódtam az eddig úgymond barátaimban, idegesítenek az osztálytársaim számomra elviselhetetlenek, nem is volt igazán legjobb barátom és mostanság sokat sírok ugyanis nagyon-nagyon jól jönne egy =/. Szeretnék új embereket megismerni és barátkozni velük. Hogy tehetném ezt meg?
2011. jan. 24. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy a sírásból kiindulva de bocs ha tévedek. Szóval azt is jó lenne tudni mennyi idős vagy mert ha általános suliba jársz akkor ott van a remek alkalom gimiben, de ha gimis vagy akkor meg az egyetem.

Át érzem a helyzeted én is sok barátomban csalódtam és már alig maradt valaki és azok is távol vannak, sajnos az én koromban már nehéz új társaságba beilleszkedni mivel ilyenkorra kialakulnak azok a kapcsolatok ami egy embernek kell pl legjobb barát ilyenek és nehéz már ilyenkor ilyen mély baráti kapcsolatot létesíteni. Én sajnos saját hibámból tapasztaltam hogy anno még suliba voltam nem foglalkoztam eleget az osztálytársaimmal, mindig jóba voltam velük de sose alakítottam ki olyan szoros kapcsolatot hogy még most is keressenek vagy érdekelje őket hogy mi van velem. És ha én keresem őket alig érnek rá. Az általánosban volt barátaim meg nagyon eltávolodtak tőlem más emberek lettünk mind.

Én azt mondom neked hogy ne zárkózz be mert később sokkal nehezebb lesz. És ezt tapasztalatból mondom. Lányoknál ez még nehezebb azt veszem észre mert sokkal nagyobb a rivalizálás egymás közt.

21/F

2011. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Járj el valahova sportolni ahol egy közösség van.

Hidd el nekem ezeken a sportos helyeken elég jól összetartanak általában az emberek.

Szerintem egy próbát megér, nekem bevált, 6 évvel ezelőtt megismert emberekkel tartom manapság is a kapcsolatot :D

2011. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászólónak:

A tartósabb munkahelyeken nagyon jó barátokat lehet találni.

Csak vigyázz, nehogy egy kétszínű hátsó szándékos embert fogj ki. De ha több időt együtt töltesz valakivel és összejártok akkor azért meg lehet ismerni az illetőt.

2011. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 16 éves. Messze még az egyetem, sportolni meg ilyen helyekre egyenlőre nem engednek el... Sajnos nem lett jó a bizim. Viszont ha lenne egy barátnőm vagy kettő akkor velük elmehetnék hétvégén vagy pénteken meg ilyesmik...
2011. jan. 24. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:

18:08

Ajánlom hogy úgy legyen, most ép munkát keresek sajnos ép munkanélküli vagyok :( Így eléggé limitáltak a lehetőségeim, a sport tevékenységben még látok én is lehetőséget de a bérlet nem olcsó az ilyen helyeken.

Már nekem is jó lenne valaki akire bármikor számíthatok és nem csak akkor amikor neki jó, de ez most nem rólam szól ^^'


Kérdező: Ha szüleid nem engednek sportolni, akkor próbáld meg az olyat ami burkoltan a tanulást segíti, pl rajz tanfolyam, már ha érdekel az ilyen :) A szüleid meg csak támogatnak mivel nem fogják szerintem meg mondani mi legyél ha nagy leszel. Ugyanakkor 16 évesen még korai lemondani a gimiről. Nekem pl az volt a legjobb időszakom és csak utána kezdtek romlani a dolgok, de ezzel nem el akarom venni a kedved, lényeg hogy fordítva is működhet és innentől még akár jobb is lehet :) Vagy találsz valami fiút és az ő társaságában még akár lány barátot is találsz :)


Pl leírhatnád hogy milyen gondjaid vannak az osztálytársaiddal, nem kedvelnek vagy csak semleges vagy számukra? Vagy te nem csíped őket, vagy nincs is különösebb konfliktus csak igazán senki se foglalkozik veled bővebben?

2011. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Halli,hol lax?:)15/L


Amúgy ugyan abban a helyzetben vagyok mint te,csak én neten kerestem barátokat,ennek megvan a hátránya messze laknak :S ezért nem tudok velük lenni.

2011. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

21/f - ha már most bezárkóztál, az rég rossz, azt hittem 40 éves vagy


19:19 15/l ez a netes ismerkedés hátránya, de még midnig nagyobb esély van ott, mint máshol. úgy vettem észre nyitottabbak neten az emberek


kérdezőnek: ha már neten kérdezel ez egy kiindulási pont. közösségi oldalak, rajongói oldalak, stb...

helyi közösségek, mint kultúrház, vallás, sport (ez kilőve, de van olyan ahová 7végén is elmehetsz, pl korcsolya, röplabda...) kiállítások, vagy ha más nincs, diszkó, kocsma. barátokat találni nehéz, de könnyen összehaverkodhatsz másokkal ha szép és gazdag vagy (ha kedves is, az előny).


csúnyán hangzik de ez az igazság :) főleg a fiatalok hajlamosabbak arra, hogy elmenjenek kocsmázni és részegen smároljanak, mert nekik a bulizás az élet. ha nemv agy bulizós ember, akkor bajban vagy.

2011. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem zárkóztam el semmitől. :) Vannak barátaim, haverok. Belőlük van sok de tudom hogy milyenek, ismerem őket mint a tenyerem és nekem ilyen úgy mond igaz barátom nem kellenek... Lehet kegyetlenül hangzik vagy hogy minden csak az én hibám de gyűlölöm az igazságtalanságot és a kétszínűséget, de csak velük vagyok együtt ezért érdeklődök a lehetőségek felől hogy másokkal is meg tudjak ismerkedni :)
2011. jan. 26. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a bezárkózás nekem szólt :D

Ami nem igaz mert nem zárkóztam be csak kis város kevés lehetőség a legtöbb helyen ismernek és valahogy rohadtul unom már a "csáá hogy vagy?" "megvagyok és te?" "meg na majd még dumálunk" "ok" és ennyi az össz kommunikáció, mert ennyire érdekli az embereket hogy mi van velem, most mondjam azt hogy nem vagyok jól. Aztán mindenki mondja hogy majd keres aztán nem, ha meg én keresem akkor nem ér rá. Nem tisztelnek csak mint havert és ezt már meguntam.

2011. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia, én is ilyen cipőben járok,azthittem én írtam le ezt a kérdést :P

doobj 1 privit és beszélgethetnénk.:)

2011. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!