Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek gyorsan 5....

Hogy szerezzek gyorsan 5. 000ft-ot? 12/L

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új szekrényt ami 23.000ft.Még 5.000 kéne hozzá.És még mielőtt olyan válaszokat kapnék hogy minek?jó még a mostani,azért szeretném leírni hogy 3éves korom óta megvan ez a szekrény és már nagyon régi,meg lekopott róla a festék.A szüleimtől nem kérhetek mert munkanélküliek és nekik is kevés pénzük van.Valami ötlet?Ja,és városban lakok.

2013. ápr. 14. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Állj ki a sarokra!
2013. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Munkanélküliek és te új szekrényt akarsz venni? :D oké aranyos vagy anyukám. Sztem tegyél félre magadnak 10 ezret, bőven elég 12 éves csajnak és a többit add oda nekik. Pl. számlákra vagy kajára. Okoska kit érdekel, hogy néz ki a szekrényed, amikor anyádék nem dolgoznak? :D Tipikus csaj gondolkodás. Látnád az én szekrényem 20 éve megvan és elég lelakott de inkább veszek magamnak egy farmert mint, h szekrényre költsek.
2013. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
tetesd férre magadnak a szekrényt vagy ha annyira kéne meny be a boltba és mond h 5000ft hiányzik ezt hitelre vennéd és majd apránként megadod én biztosan így csinálnék a helyedbeh! vagy ha ugyis szegények vagytok az is 1 megoldás ha kiálsz a sarokra :DDDD Én gazdag vagyok Bp gazdagkertben lakok télleg am
2013. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"álj ki a sarokra" haha,ez jó volt.Am köszi az ilyen gyors válaszokat,de sajnos az összes pénzt ki kell fizetni egyszerre.Az első válaszolónak pedig megjegyzésként azért leírnám hogy olyan rendes szüleim vannak hogy mikor akartam nekik adni,visszautasították azzal,hogy legyen egy kis pénzem.Ezért is nem kérek tőlük,mert adnának,de nem szeretném elvenni a pénzüket.Mindent próbálok saját pénzből megvenni és nem őket terhelni.Egyébként meg nincsenek nagy igényeim,ez így is a legolcsóbb szekrény amit találtam.
2013. ápr. 14. 15:48
 5/8 anonim válasza:
91%
Micsoda válaszok! Ez a rengeteg rosszindulatú ember! Hogy lettetek ilyenek?????
2013. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.válaszoló:én sem tudom...
2013. ápr. 15. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Még nem végezhetsz munkát.
2013. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó,azt tudom.De csak van valami,amit legálisan tudnék csinálni és pénzt is kapnék érte:/
2013. ápr. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!