Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valamelyik nap láttam egy...

Luna Lovel kérdése:

Valamelyik nap láttam egy videó klipet amiben koreai/japán fiúk énekeltek és a klip maga valamiféle gengszter bandaháborúról szólt. Valaki valami ötlet, hogy melyik banda énekli és mi a szám címe?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 22:38
 1/4 anonim válasza:

Hány tagú volt a csapat? Mert csak így elég nehéz kitalálni... régebbi vagy mostani klipről van szó? És elég fontos lenne tudni hogy japán vagy koreai csapat, mert a kettő ég és föld.


Az egyik tippem a Nu'est nevű bandától a 'Face', a másik a Big Bang-től a 'Haru Haru'. De az a helyzet hogy egyik sem igazán bandaháborús és mindkettő koreai...:)

2013. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a B.A.P-One Shot-ra gondolsz :))
2013. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 B2kgirl válasza:
100%
szerintem is B.A.P - One Shot :)
2013. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arigatou minden válaszért ^^ És a B.A.P volt, köszönöm, nélkületek nem találtam volna meg ><"
2013. ápr. 15. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!