Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az a gondom hogy soha nem...

Officialzsani kérdése:

Az a gondom hogy soha nem tudok elaludni 2 3 akár 4 ig és másnap suli miért van nagyon idegesítő hogy nem tudok aludni?!

Figyelt kérdés
nos általában úgyvan megfürdök 9(este) tájéká aztán még nézek egy filmet akkor már 10(este) óra akkor úgy érzem hogy álmosvagyok elmegyek aludni de csak órákig szenvedek mert nem tudok aludni ide oda fordulok de semmi ?? szerintetek mi a baj ???
2013. ápr. 15. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a macskagyökér teát. Pár napig igyál egy csészével lefekvés előtt, eddig tart míg elkezdi kifejteni a hatását. Ha működik, folytasd a napi fogyasztást.
2013. ápr. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy eléggé elfáradva.
2013. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagok fárad mindenapi edzés 2 óra uttána még pulsz futás ??:O biztos ?:o
2013. ápr. 15. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Valószínűleg lelki oka van(stressz stb.), azon segíthet amit mondtam.

2. válaszolónak meg üzenném, hogy ezeregy oka lehet annak, hogy valaki nem tud aludni. És általában nem a fáradtság hiánya az...

2013. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Márciuska ***** válasza:
Igyál langyos tejet lefekvés előtt. A levendulapárnácska segíthet az ellazulásban, úgy esetleg könnyebben elalszol.
2013. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem az idegességtől van, a szorongástól, félelemtől. Biztos vagyok benne! Velem is ez volt régen! .. Illetve most is, ha nem tanulok meg rendesen és hagyom a fenébe..
2013. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!