Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért néz meg minden 2. férfi...

Mért néz meg minden 2. férfi akár idős akár fiatal az utcán? (álltalába kocsiból)

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok feltünő ruhába , álltalába deszkás cipő ,farmer, hoszu hajam van vagy kivasalva vagy csak simán.Sok csaj pont ezt szereti ha dudálnak neki a kocsiból stb, de engem kimondottan zavar.Főleg mikor idős férfiak.undóritóó:S

15/L


2009. szept. 23. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én remélem, hogy nem is tudod úgy elcsúfítani magad, hogy a kutya se vegyen észre ;) . Örülj a szépségednek!
2009. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én nem találom magam szépnek,de köszönöm:) csak az a baj h az velem egykoruak meg rám se néznek =(
2009. szept. 24. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
énis ugyanígy vagyok! sőt, ma még a b*zibár előtt is rám köszöntek, oylanok, akik feltehetőleg oda tartoztak... meg munkások is szoktak köszöngetni. ezeket elkönyvelem úgy, hogy azért van, mert szép vagyok. önbizalmam nő, ami mindenkinek jó.és egy ilyenbe sikerült is beleszeretnem... sokkal idősebb. egyszerűen az az igazi férfi. áá . több mint egy hónapja volt. még mindig tart. énis 15/L amugy.de korombeliek már nem is igazán érdekelnek. nekem már a 20 alattiak túl gyereknek tűnnek.
2009. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!