Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyen belsőértékekkel rendelke...

Ilyen belsőértékekkel rendelkező fiatal férfi találhat magának társat vagy az ilyen nem elég izgalmas?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom szerint ezek a belsőértékeim: Intelligens, gondolkodó, megbízható, önzetlen. A rosszakat nem írom le.:)


NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!!!!

Kor + nem + történet ha van.:)


2010. jún. 1. 20:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján nagyon is jó esélyed van:) Bár azért a többi sem mindegy, pl. nálam még a humor, a munkád szeretete, a család fontossága is számítana. Fél évvel ezelőtt még azt írtam volna, hogy nagyon kíváncsi vagyok rád, mert pont ilyen férfit keresek, de azóta találtam egy pont ilyen férfit:)))Amúgy hány éves vagy?

30/L

2010. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Biztos hülye vagyok de nem látom a kérdés értelmét....

Buta kérdésre csak buta válaszokat kaphatsz...

2010. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján teljesen rendben van, de a rossz tulajdonságokkal se fukarkodj, mert ha ez mellet mondjuk van csak egy nagyon rossz (hirtelen haragú, nagyképű vagy alkesz netán), akkor hiába minden. Egyébként pedig nem minden nő vágyik őrületes kalandokra. Tudod zsák a foltját... 33/N
2010. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Juj, ez a kérdés így olyan mintha azt írnám, h szőke, kék szemű, jó alakú, nagy mellű lány vagyok. Szerintetek van esélyem a pasiknál? :D

Amúgy persze, hogy találhatsz. Ezek jó tulajdonságok, a pasikban általában a fele sincs meg.

29/l

2010. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

engem érdekelnek az ilyen pasik, a megbízhatóság meg számomra szinte a legfontosabb, de fontos a kémiai is, az első benyomás és egyébként a negatív tulajdonságok is fontosak, mindenkinek van, de nem biztos h a másik azokat el tudja fogadni......akkor meg nem működik

26/N

2010. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert nem ismerlek.
2010. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
ez a leirás akár Shrek-re is illik ..
2010. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A másik felét miért nem írtad le?
2010. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

"A rosszakat nem írom le"


Szóval csak azt akarod, hogy fényezzen mindenki. Hát, el kell keserítenem, hülye vagy.

2010. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
írj rossz tulajdonságokat is :) Az meg a másik hogy egy jóbarátod nem lát úgy mint egyá tlag ember, elfogult.
2010. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!