Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le arról, hogy...

Hogyan szokjak le arról, hogy ezeket ne vegyem fel?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Kb 6 hónapja vagyok egy kisebb kocsmában pultos. Eddig nem volt semmi,az idősebb korosztály járt inkább be, élveztem, szerettem csinálni. Aztán ide szoktak fiatalok is.

Mióta bejárnak többen, nagyon sok minden zokon veszek. Fogdosnak, vagy inkább csak fogdosnának, beszólogatnak, millószor le akatak kapni..és mivel barátom van, nagyon zokon veszem. Amúgy is nagyon érzékeny vagyok ilyen téren, azért is mentem inkább kisebb kocsmába, hogy ezeket elkerüljem. Tudnék tenni valamit, hogy ezeket ne vegyem ennyire fel? Ilyen téren nagyon selejt vagyok :(



2013. ápr. 15. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Csattanjon el 1-2 pofon és egyből leszoknak róla. Nm neked kell változni, hanem az ilyen idiótáknak kik azt hiszik hogy bármit mgkaphatnak.
2013. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!