Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szemüvegesek, ti hogyan...

Szemüvegesek, ti hogyan oldjátok meg ezt?

Figyelt kérdés

Állandóan gondban vagyok, hogyha pl. 3D-s moziba megyek. Szemüveg nélkül meg nem látok rendesen. A napszemüveggel is ugyanez a gondom.

A moziban általában a rendes szemüvegemre veszem rá a 3D-s szemüveget, de úgy nagyon kényelmetlen, meg hülyén is nézek ki. Ti ilyenkor mit csináltok? Esetleg érdemes beszereznem a kontaktlencsét?

14/l



2013. ápr. 15. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

3D-s moziban nem sok mindent tudsz kezdeni a 2 szemüveggel, azt csak ha egymásra veszed őket, ahogy írtad.

Napszemüvegként meg vannak sötétedős lencsék és mágneses is. A mágneses úgy néz ki mint egy rendes szemüveg csak rá lehet rakni egy napszemüveg részt a lencsék elé.

Nekem kontaktlencsém van(3 éve), nagyon szeretem, bár jobb lenne ha nem kellene :)

15/l

2013. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napszemüvegből nekem is olyan van, amit a rendes szemüvegre kell rászerelni. 3D moziban nem jártam rég, arra kontaktlencsén kívül más ötletem nem nagyon van. Ami még előjött, az a síszemüveg: abból szerencsére van olyan, ami rámegy a szemüvegemre, de keresni kellett.
2013. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Értelmesebb mozikban olyan 3D szemüveget adnak, amit úgy alakítottak ki, hogy másik szemüvegre rá lehessen venni. Illetve voltam már olyan helyen, ahol szemüvegeseknek másfajta szemüveget adtak, ami kényelmesebb másikkal egyszerre használva. Legközelebb kérdezz rá a moziban!
2013. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én a minap voltam moziba és (Cinama city-be) és amit ott adtak 3D-s szemüveget az teljesen jó volt a sajátomra! A legtutibb az volt, hogy nem kellett visszaadni. Legközelebb viszem magammal és nem kell másik 3D-s. :) Moziba sötét van, tök mindegy hogy néz ki a két szemüveg egymáson!


Nekem fényre sötétedős szemüveglencsém van, teljesen meg vagyok vele elégedve!


Csak azért vettem kontaktlencsét, mert a sportoláshoz kényelmesebb és nem kell vigyázni a szemüvegre!

2013. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!