Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyesek tényleg HALÁLOSAN...

Egyesek tényleg HALÁLOSAN KOMOLYAN gondolják az általuk feltett kérdést?

Figyelt kérdés
Természetesen a Szerelem, szex kategóriáról van szó, egyre több baromságot olvasok arrafelé, és nem tudom eldönteni hogy velem van a baj, vagy a társadalom tényleg kezd ennyire retardált (bocsánat) lenni? (esetleg minden hülye kérdés kamu lenne? nem hinném..)

2013. ápr. 15. 23:28
 1/10 anonim válasza:
100%
Sok a kamu,és sok az agyilag zokni.
2013. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyire retardált..igazad van.
2013. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fersk ***** válasza:
80%

"Az emberiség intelligenciahányadosa állandó, csak egyre többen vagyunk."

Általam ismeretlen szerző.

2013. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokan. Persze vannak kamuk is.

Én amiktől már agyvérzést kapok az a "Lehetek-e modell?" kérdések. Komolyan bojkottálni kéne őket és töröltetni az összes ilyen kérdést.

2013. ápr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak oda, az Ezotéria témakör is kész kabaré, annyi ütődött idióta jár oda is. Ha a trollokat nem számoljuk, akkor is kétségbeejtően magas az ilyen gyöptéglák száma, már a Bravó magazinban is volt belőlük épp elég, a neten is ugyanazt csinálják, csak sűrűbben. A kedvencem az olyan kérdések, mint "Tegnap a pasimmal elmentünk ruhákat venni, lehetek terhes?"...
2013. ápr. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg kamu van viszont előfordul pár ember akik tényleg nagyon hülyék
2013. ápr. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
@fersk, nem igaz a buta emberek többet szexelnek mivel nincs normális elfoglaltságuk, lsd Hülyék Paradicsoma
2013. ápr. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fersk ***** válasza:
80%

Hetedik válaszoló:

Mi a nem igaz? Átlagot számolni tudsz-e?:)

2013. ápr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%

ÉS TE KOMOLYAN GONDOLTAD EZT A KÉRDÉST, KEDVES TÉMANYITÓ!?


Szerintem te is csak egy köcsög vagy, aki nyit egy értelmetlen témát és röhög a válaszokon!!!

2013. máj. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: nem szoktam kérdéseket írni fölöslegesen, csak arról nyitok témát ami érdekel, de egyébként csak röhögni járok ide, jó szórakozás és időtöltés nevetni a barmokon, akik lusták megnyitni a Google-t és rákeresni a problémáikra xD
2013. máj. 3. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!