Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy lány a saját magát rakja háttérképnek a telefonján, illetve borítóképnek facebookon?

Figyelt kérdés
Most csináltatott portfóliót és kirakta az anyja is facebookra meg számoltam 6x rakta ki ugyanazt a képet profilképnek. Nem egoista csöppet? Mi a véleményetek az ilyen lányról?

2013. márc. 4. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
ha elküldöd priviben az fb linket, akkor tudok véleményt mondani
2013. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocs nem :/
2013. márc. 5. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
de az vagy, egoista
2013. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem volt egy olyan osztálytársnőm, aki ha unatkozott folyton magát fényképezte... az órán, a koleszon, mindenhol. Fb-n is csinált kollázst a saját képeiből, azt kitette borítóképnek, plusz a profilképe is saját maga, jaj, és a mobiljában a háttérképén is ő csücsörített... Nem, tudom, nekem ez kicsit fura, és véleményem szerint nem egészséges!
2013. jún. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is saját magam vagyok a borítóképemen. Van egy fura beállásom, eddig senki sem tudta utánam csinálni és így állok a képen. Szerintem ez teljesen jellemző, ezért ez a borítóképem.

Nyilván a saját profilképemen is én vagyok.

A telefonomon a háttérkép Adam Levine, de volt már, hogy én voltam, az egyik legjobb barátommal.


A lány pedig, igen, lehet, hogy egoista, de ha zavar, ne foglalkozz vele. Majd rájön, hogy nem ez az igazi élet.

2013. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!