Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha buszon elhagysz valamit...

Ha buszon elhagysz valamit később hol érdeklődhetsz hogy megtalálta-e valaki?

Figyelt kérdés

Tegnap valószínűleg a buszon kiesett a táskámból a pénztárcám(nem értem hogy miként mivel be volt zárva a táskám és fogtam)és érdekelne hogy ilyenkor hová kerülnek a talált tárgyak.

Nem a pénz lenne a fontos(nem volt benne sok),hanem a TB kártyám és a 90%-kos papírom amikkel személyi nélkül semmit sem tudnak kezdeni úgyhogy bízom benne hogy ha megtalálták akkor leadták valahová.



2013. márc. 26. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a buszsofőr végigmegy ellenőrizni a végállomáson vagy műszak végén a buszt akkor ő leadhatja, vagy a telephelyen, vagy valamilyen központban.

Viszont mire ő odáig eljut már pár ezer ember megfordul a buszon, és rajtuk múlik hogy ki az akit érdekel a problémád és próbálja visszajuttatni hozzád, vagy ki az aki zsebre vágja a pénzt és egy kukába a többit.


Nem derül ki melyik városról van szó, túl konkrét tanácsot nem lehet adni hogy merre indulj.

2013. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A buszmegállóban, a forgalmi irodában! Remélem meg lesz a tárca!
2013. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a sofőrnél vagy a busz végállomáson lehet érdeklődni
2013. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hatvan-Budapest vonalon volt(nem pályás),legalább is utoljára akkor volt a kezemben a pénztárca.

Tudom hogy ez nagyban az emberek jóindulatán múlik,de nem volt benne sok pénz a papírokkal meg semmit sem tudnak kezdeni,ezért remélem hogy valaki leadta.

2013. márc. 26. 15:15
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,tanács megfogadva,ma meg is lett a pénztárcám,pénz nélkül,de legalább a papírjaim miatt nem kell aggódnom:)
2013. márc. 28. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!