Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jobb szót erre?

StarCry666 kérdése:

Tudtok jobb szót erre?

Figyelt kérdés

"Ha láttok valakit sírni valami miatt, és ez neked rosszul esik."

Nem sajnálat, nem lelkiismeret furdalás semmi ilyesmi. Aggódsz érte stb. nem tudom ennél jobban megfogalmazni.



2013. ápr. 17. 17:42
1 2 3
 1/23 Directioner válasza:
eggyüttérzés :)
2013. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Directioner: valami olyasmi lesz. nem ezt keresem de egyenlőre megteszi. valami olyasmi, hogy félted, mégiscsak a barátod, de egyben sajnálod, és aggódsz érte. lehet, hogy komplikált DE TUDOM, hogy van jobb szó rá de nem jut eszembe és ez idegesít :/
2013. ápr. 17. 17:48
 3/23 anonim ***** válasza:
van szíved, együttérzés amúgy.
2013. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szinonimaszótárban nézd meg az együttérzést, empátiát.
2013. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
na egy jó ötlet x-től
2013. ápr. 17. 18:04
 6/23 A kérdező kommentje:
de nincs ott :( egy biztos, hogy melléknév xD ezzel nem sokat segítettem. már face-n is kiírtam nagyon felkúr
2013. ápr. 17. 18:06
 7/23 anonim ***** válasza:
akkor nincs több ötletem. próbáld meg esetleg a találatokat is beírni a szinonimaszótárba, hátha...
2013. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
10 emberből 1 sejti mire gondolok de nem tudja :( mindenképp kiírom hogyha megvan
2013. ápr. 17. 18:27
 9/23 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem ír újat xD nagyon FELKÚR. no egy kis segítség. egy történetet írok röviden ennyi történt:van két ország. egymást utálják eléggé. a királyi családban van egy kiscsaj aki a másik országban született, és onnan van és nagyon megvan bántva, hogy nem mondták el neki a barátai, mostoha testvérei. aztán van egy srác aki kedveli a csajt, és mikor meglátta, hogy sírj úgy érezte magát, hogy... és ide kéne az a szó
2013. ápr. 17. 18:30
 10/23 anonim ***** válasza:

Hallod, már engem is idegesít :D

Tudom mit akarsz,de....ha körül tudod még írni, próbáld, hátha beugrik

2013. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!