Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek lányoknak milyen fiú...

Nektek lányoknak milyen fiú tetszik? Mármint külsőre. Hogyan öltözködjön egy fiú, hogy úgy megtettszen nektek, mint egy fiúnak egy lány, ha pl az szoknyát, magassarkút vesz fel?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdés.Amúgy gondolom rájöttetek,hogy azért kérdem,mert fiú vagyok.Amúgy a testalkat is sokat számít?Csak mert én naponta többször szoktam húzódzkodni,de csak nemrég óta,eddig vékony volt a testalkatom,de így már kezdem észrevenni,hogy izmosodok.
2013. ápr. 17. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne hordjon cső gatyát. Amúgy nem igazán szólok bele az öltözködésébe... A testalkat meg változó. Azért ne legyen cérnavékony, de a kigyúrt izomagyúak sem jönnek be.
2013. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiiii ***** válasza:

Öltözködésben nem kell semmi extrém. Laza legyen, azért valami stílust is vigyen bele, de ne a ruhákkal legyen elfoglalva, meg ne a hajzselével és a dezodorral, hogy minél nagyobb illatfelhőt húzzon maga után... és mellőzze azt a fantasztikus rózsaszín pólót is, ami mostanság oly nagy divat a "férfiak" körében (nyápic kisfiúkat akartam írni...)

Testalkat? Hát semmiképp ne vékony! Izmos, férfias, magas, szikár.

2013. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én még életemben nem vettem fel rózsaszín pólót.:D De nem is fogok.Amúgy magas vagyok.Eddig zseléztem a hajam,de már nincs kedvem azzal bajlódni.Azért az arc is számít,nem?Én nemtudom,hogy most én jóképű vagyok,vagy nem,de szerintem nem vagyok ronda.Tetszettem már sok lánynak,de egyik sem volt a szebbik fajta.De lehet,hogy szebb lányoknak is szoktam tetszeni,nemtudhatom.
2013. ápr. 17. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha dobsz egy képet akkor megmondom, hogy jóképű vagyol-e? :D
2013. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem monjuk: barna haj,ne legyen beképelt,öltözködés?monjuk farmer naci melegitö a cipö az mindegy. szerény meg ilyesmi :)
2013. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
barna a hajam,utálom,ha valaki beképzelt,amúgy elég szerény vagyok,ha valaki tényleg megismer,nem csak felszínesen
2013. ápr. 18. 17:31
 7/7 anonim válasza:
A haj és szemszíne nekem elég korlátozott, mert ki nem álhatom a tipikus szőke vagy szőkésbarna haj-kék szem párosítást (a kékszeműekben eddig mindig csalódtam). A ruha lényegében számomra trljesen mindegy, de szerintem aranyos, ha egy fiú inget hord. Am ezt azért kérdezted, hogy az olyan fiúk, mint te kinek jönnek be? Nem baj, ha igen, csak kérdezem. :)
2015. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!