Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Április 23-án jön valaki...

Április 23-án jön valaki Miskolc Jabil toborzásra?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 15:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
8-as teljesen egyetértek..persze kell Bterv is de a mai világban annak is örül az ember, hogy egy ilyen sz@ros helyre felveszik mint a Jabil. Én nem akarok erre alapozni, de mivel nincs más választásom oda kell mennem mert muszáj dolgozni. Vannak terveim, de ahhoz lent kell kezdeni, el kell menni egy ilyen helyre, hogy pénzt szerezzek. és ez a bosszantó, hogy ezért tanultam 3 szakmát, ezért dobtam ki rá a pénzt, hogy ilyen helyen gürizzek. Mert máshova nem vesznek fel mert nincs ismerősöm meg nem teszem szét a lábam a főnöknek.
2013. ápr. 30. 06:53
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is hiába raknám szét mert amit ott találnának az egy 45-ös colt. :D hát igen amúgy jól fizet a raktárban és a művezeknek, csak kár, hogy olyan hosszúak a műszakok mert elég kibírni őket.
2013. ápr. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:D hát igen! Mondjuk én dolgoztam már 12 órákat úgy hogy szinte minden nap menni kellett, nekem ez már nem okozna gondot, főleg, hogy 3 nap kell menni utána 3 nap szabad. Nem tudom az mennyire számít, hogy van logisztikai végzettségem, jó lenne raktárba bekerülni.
2013. ápr. 30. 08:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Az előny ha logisztikai végzettség van. Én is nyomtam egész nyarat minden nap végig 12-be csak máshol. Én most visszamennék ide, de csak azért, mert nincs más.
2013. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!