Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne legyen...

Mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen érzésem, mert nagyon leviszi a kedvem?

Figyelt kérdés
Nem tartozunk a jómódúak közé,ráadásul anyukám és apukám elvált egymástól,és csak anyukám tart el,apukám javarészt semmit sem ad.. Nem azt mondom,hogy éhezünk,van fedél a fejünk fölött,kapunk minden nap enni,csak sajnos olyan emberekkel vagyok körülvéve a suliban,és a barátnőim is elég jómódúak,márkás ruhákban járnak stb.Többnyire ez egyébként egyáltalán nem szokott zavarni,csak néha,mikor összeülünk beszélgetni,azok után valahogy rám jön ez az érzés.. Szóval elég jó iskolába járok,tanulok keményen,hogy olyan szakra tanulhassak tovább az egyetemen,amit szeretek,földrajzzal és matekkal. :) Csak ugyebár angol,német középfokú nyelvvizsgát is le kell tennem,amire azért fel kell készíteni,és az sem kis összeg.. Az egyetemnél pedig alig merek belegondolni,hogy hogy s mint lesz ez az egész. Persze ha betöltöm a 18-at nyáron biztos vállalok valami munkát,de mellette még a nyelvvizsgákat is nyáron szeretném letenni,valamint készülni az érettségire,ott az önkéntes munka is,amit muszáj elvégeznünk. Abba pedig pláne nem merek belegondolni,hogy mi lesz,ha nem vesznek fel arra a szakra,amire menni szeretnék,de tudom,hogy nem így lesz,mert elég kitartó és szorgalmas vagyok,és szerencsémre jó aggyal áldott meg a sors!
2013. ápr. 19. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Már is egy HATALMAS jó pont! Aki ilyen szépen leírja a saját terveit, jövőjét, az előtt nyitva áll az Élet. Bármi lehet Belőled, amit csak eltervezel. Szorgalommal, kitartással sokra viheted. A pozitív gondolkodás sokat segít. Beszélj meg mindent őszintén Anyukáddal és segítsétek egymást a mindennapokban. Így nem lesztek kedvetlenek. Mindenki jól jár. Sok sikert, szerencsét! Az is kell - néha. :)


56/F

2013. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ne legyél kedvetlen, hidd el, hogy a szerencsések közé tartozol, mert Neked belső értékeid vannak, nem kevés, amiket senki semmi pénzért nem tud megvásárolni, pedig az életben elsősorban azok a legfontosabbak!

A másik, hogy egyre több és nagyobb választékú turkáló van, ahol nagyon olcsón tökéletes állapotú és divatos, márkás cuccokat lehet beszerezni, sok közismert ember is leginkább ott vásárol és lehet, hogy néhány, általad irigyelt osztálytársad is, csak ezt egyáltalán nem lehet észrevenni, mint ahogy Rajtad sem venné senki észre, hogy turis cuccokban jársz, csak azt, hogy divatos, menő cuccaid vannak! Hidd ezt el nekem, saját tapasztalat!!!

2013. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!