Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám teljes önpusztító...

Anyám teljes önpusztító életmódot folytat, és olyan érzésem van, hogy rövidesen el is fog távozni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Iszonyatos mennyiségű sót fogyaszt, már nem szórja, hanem evőkanállal rakja a levesbe, szinte mindenre használja, naponta megiszik vagy 5 csésze kávét, elszív fél doboz cigarettát, alkalmanként iszik, egész nap dolgozik, vagy takarít. Szerintem nem kéne ennyit takarítania, és munkamániás, megszállott, de szerinte meg mi nem segítünk neki. De könyörgöm, elindítani egy mosást egy pár zoknival és egy pólóval? Mostanában borzalmasan néz ki, le van fogyva, de fel is van puffadva a hasa, karikásak a szemei, látni az arcán, hogy kimerült, iszonyatosan köhög. Véleményem szerint már pszichés problémái is vannak, nagyon goromba, ellenséges és gyűlölködő tud lenni, az idegállapota nagyon labilis, ha megemlítem neki, hogy valami rosszat csinál már veszekszik... Nincsenek közeli barátai, vagy ismerősei se. Rám nem hallgat, mit tehetnék?
2013. márc. 3. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ami ebben a leírásban kiugró, az talán a sófogyasztás, de lehet, te eltúlzod. A napi 5 kávé nem sok, a fél doboz cigi meg egyenesen semmi. Írod, egész nap dolgozik, meg takarít. Mi ezzel a bajod?

És miért szólod meg anyukádat, hogy valamit rosszul csinál? Te valami anyafelügyelő vagy. A leírásodból meg látszik, hogy ti tényleg nem segítetek neki. Mellesleg te hány éves vagy?

2013. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
ha az én anyukám élne tuti bealtatóznám és kikapcsolnàm az ébresztőjét hogy kipihenje magàt de persze elotte.. nem mindegy milyen altato es hogy szed e gyogyszert ..
2013. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!