Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan lányról, aki öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 22:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%

Még ha elveszíti a szüleit valaki, kilátástalan az élete, akkor is gyáva dolog megtenni. De ilyen ok hogy : "nem találj a a helyét a világban"?

Valami elcseszett tizenéves emofajzat szavai...

2013. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Úgy érzi, hogy soha semmi nem jön össze neki. Se suliban, se családban, se szerelemben. Úgy érzi, h haszontalan. Van még rajta kîvül több milliárd ember a földön, kinek hiányozna?
2013. ápr. 19. 22:55
 13/23 anonim ***** válasza:
micsoda problémák..
2013. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Na akkor hiányzik nekem. Add át neki, remélem jó kedvre deríti.
2013. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
"Se suliban". Mondom én, egy tizenéves komoly életfilozófiája. Nem kapsz dc cipőt és nem mehetsz bulizni = öngyilkosság gondolata.
2013. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Csak mondom, hogy a magasabb iqval rendelkezok koreben gyakoribb a depresszio, kedves 10!
2013. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Bele ne haljak. Köszönöm a válaszokat. Nem akarok öngyilkos lenni, csak felmerült bennem ez a kérdés főleg mert sok öngyilkos esetről hallottam mostanában.
2013. ápr. 19. 23:02
 18/23 anonim ***** válasza:
10es vagyok az lehet,de az öngyilkosság nem.Mivel több az eszük...
2013. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

10es! Eléggé egyet értek a 16os válaszolóval. Ezt pedig most részletezem, amit vagy elolvasol vagy nem.

Akinek magasabb az iqja az nem csak a saját feje után megy, és nem csak egy utat lát maga előtt, hanem többet, átgondolja a dolgokat, belátja a dolgokat, ellenben azzal, aki primitív és csak egy utat lát, mégpedig azt amit ő kitalált, és az szerinte tökéletes is, mert nem veszi észre a körülötte levő dologkat, mert ő annyira magabiztos a dolgában, h nem érdeklik a többiek, a többi dolog. Képtelen belátni a hibáit, ebből adódóan nem nagyon rendelkezik megfelelési kényszerrel, mert ő úgy érzi, h ez így teljesen jó, ő így már megfelelt.

Most lehet mondani, h értelmetlenül írtam le, de most már mind1.

2013. ápr. 19. 23:09
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
tegye azt....
2013. ápr. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!