Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkos akar lenni. Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkos akar lenni. Ennyire szerelmes vagy játssza a nagy lányt?

Figyelt kérdés
19 éves a csaj akivel nem járunk de barátok voltunk. Nos ő szerelmes lett belém, de nem jöttem vele össze, mert én mást szeretek. neki is van barátja, de állítólag nem szereti. Most megmondtam neki, hogy ne keressen ha fenyegetőzik ilyenekkel, mert nem érdekel, fejezze be... most minden nap kiírja msn-re, h mit ér már élete, inkább öngyilkos lesz... normális ez a csaj tényleg ennyire szerelmes volt belém vagy csak játssza magát?
2011. jan. 19. 00:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

stop: a barát és a haver nem ugyan az :D ha barátok lennétek akkor nem kérdeznéd itt hanem tőle próbálnád megtudakolni h mi is a helyzet


19F

2011. jan. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kérdeztem... azt mondja szerelmes belém nagyon... de akkor hogyhogy még mindig együtt van azzal a pasival akit nem is szeret? érted...
2011. jan. 19. 00:52
 3/14 A kérdező kommentje:
értem akar öngyilkos lenni de van egy barátja...
2011. jan. 19. 00:52
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem szerelmes, hanem egyszerűen hülye. Lehet, h szimpi vagy neki, és örülne, ha kivívná a szeretetedet (ezzel az egész fenyegetőzősdivel is az a célja, h figyelj rá). Az, h miért van a barátjával, rejtély, mindenesetre sajnálom a srácot, h ilyen idióta a nője.

A legjobb, amit tehetsz, h leszarod, nem keresed, nem aggódsz érte, mert aki ilyen szinten világgá kiáltja, h öngyi lesz, az nem fogja megtenni. Kb ez a helyzet.

2011. jan. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem normális, ne törődj vele.
2011. jan. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Érzelmi zsarolást játszik, esze ágában sincs megtenni.
2011. jan. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy a nagy lányt akarja játszani...bár ha a nagy alatt értelmest értünk akkor nagyon nem jön neki össze mert értelmes ember ilyet nem mond hogy "öngyi" lesz. meg nagyon kevés embernek van bátorsága az öngyilkossághoz...ösztönösen az ember nehezen árt magának...szóval ha nem foglalkozol vele akkor sem fogja megölni magát...ezen ne aggódj...egyébként FONTOS lenne hogy mennyi ideje ismeritek egymást és mennyi ideje szerelmes beléd. ezt írd le légyszíves!
2011. jan. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Aki elmondja, nem csinálja. Aki tényleg megcsinálja, nem szól előtte.

Ne is törődj vele, majd elmúlik.

2011. jan. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Parom exe csinalta ezt,ezzel zsarolta hogy maradjanak egyutt,parom nem is merte otthagyni mert mivan ha megis megteszi.

akkor jottem en a kepbe,sokat dumaltunk es rabeszeltem a szakitasra,az ex fenyegetozott egy darabig de meg ma is el,ez 9eve tortent.

2011. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Aki tényleg megcsinálja, nem szól előtte."


Az öngyilkosok 99%-ának van az öngyilkosság előtt valamilyen formában cry for help.


egyébként sztem ez a csaj tényleg csak zsarol, de sose lehet tudni...

2011. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!