Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet feljelentést tenni?

Lehet feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy hirdetésfeladó oldalon egy illetőtől laptopot. Előzetes E-mailezésben leírta a tulajdonságait. A szívás az egészben az, hogy a megvétel után pár hétre vettem észre, hogy a beígért laptopból hiányzik a videókártya, és csak az integrált van benne, és emiatt semmilyen játékot nem visz a gép. Adásvételit nem írtunk, utólagos felkeresésre nem válaszol.

2013. ápr. 20. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy gyárilag volt benne videókártya! Laptopon amúgy sem lehet játszani....
2013. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem lényeg h volt e benne gyárilag, csak az h azt állította h van, és ez alapján fizettem ki érte azt az x összeget... Továbbá laptopon lehet játszani, főleg ha 2 magos processzorral 2 giga rammal és egy alacsony teljesítményű videókártyával szeretnél egy kb Pentium 2es gépen is elfutó játékkal játszani.
2013. ápr. 20. 18:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Közbe megoldódott az ügy, NAV-nál van ismerős, intézi az ügyet ha nem jelentkezik a srác :)
2013. máj. 14. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!