Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apám mindig s. ggfej velem....

Apám mindig s. ggfej velem. Nem ért meg stb. stb. És még van 10000 más bajom. Segitsen vlaki! meg akarok halni. (? )

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 11:05
1 2
 11/15 Alexander10 válasza:
Annak idején Én azt mondtam, hogy csináld, legyél öngyilkos, csak ne előttem! - ez is egy fordított pszichológia, ami persze nem biztos hogy működik. Azt szokták mondani, hogy akik öngyilkosak lettek: gyávák... szerintem igazán nagy erő kell ahhoz, hogy leküzd magad! No: értékeld azt, hogy ÉLSZ! - éld meg az ÉLETED minden percét! - igyekezz, és vedd is észre a szép dolgokat.... senki nem ígérte azt, hogy könnyű lesz az ÉLET! Nekem sem az, és azt gondolom, hogy a leggazdagabb embereknek is meg van a maguk gondja - baja... és most nem a pénzre gondoltam, hanem az érzésekre. Csak a szépre emlékezz, és ha nincs ki meghallgasson, akkor írj! - írj blogot, írj naplót papírra... teljesen mindegy... - és legvégső esetben pszichológushoz is fordulhatsz. Az Önértékelés az első, amit le kell küzdeni, el kell fogadni az embernek saját magát, úgy, hogy mégis halljam meg azt, ha valaki jó indulattal mond véleményt. Több ezer embert ismerek, és mégis csak 4-5 embert mondhatok barátomnak... -nehéz megtalálni azokat az embereket, akik Önös érdek nélkül kiállnak melletted, és segítenek kérdés, kérdezés nélkül... meglátják rajtad, a szemeidben, hogy gond van, és segíteni akarnak. Ezeket az embereket kell megtalálnod! A szülő kérdése az egyik legnehezebb gond, probléma, amire más nem tud hatást gyakorolni, NEKED kell leküzdened a "démonjaidat"! - Igyekezd úgy megélni ezt, hogy később ne legyen életed része! Ne jusson eszedbe a sok rossz, ami megtörtént Veled! Őrizd a jót, és a jó élményeket! - ha eszerint élsz, akkor nem lesz kétségem abban, hogy egy igazi érző lélek leszel.... persze a csalást nem tudod kizárni, de nem is kell... fáj, de ezzel jár. írj privátba: singularsugar@gmail.com-ra, ha úgy gondolod, jól esne néhány kedves szó!
2013. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ha öngyilkos leszel a pokolba jutsz!
2013. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tényleg először is mennyi idős vagy? aztán milyen más bajod van még? ez eddig nem válaszoltál senkinek akkor miképp várod azt hogy segítsünk tanáccsal?


Eldobni az életünket egy nagy baromság! Mert csak ez az EGY életed van!


Valamikor nagyon régen, mert én már elmúltam 70 éves, szóval 8 éves koromban eldobtam volna az életemet az apám miatt, mit Te-- de megtalált egy bakter és félig kihűlve beszállítottak kórházba-- megfagyott a kezem a lábam az orrom a fülem megmarta a hideg-- szóval szenvedtem a átfázás okozta tüdőgyulladástól is.


aztán a bejött gyámügyes megkérdezte hol szeretnék élni apámmal vagy intézetbe-- én pedig az intézetet választottam. Az első pár hónap nehéz volt de aztán éveken keresztül nagyon jól éreztem magam, jól tanultam, szerettek a többiek is és besegítettem a konyhásoknak is úgy hogy mindig finom plusz falatokhoz is jutottam.


Szóval ha olyan komoly a baj és annyi idős lennél, fiatalkorú, akkor még mindig jobb egy intézett sok gyerek között mint egy agresszív, kötekedő szülő.

2013. ápr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság egy olyan menekülési út ami nagyon göröngyös.Én is megpróbáltam(most már úgy érzem jobb hogy akkor nem sikerült)Lehet,hogy most gyűlölöd az apádat,de hidd el ha elveszted(ha nem bántalmaz testileg,persze)nagyon fog hiányozni.Tudom .Nekem a nagyobbik fiamat csak kétszer látta,a kicsit meg már nem.

Írd meg,akár privibe is mi a gond,mert különben senki nem tud segíteni.Láthatod mi próbálkozunk...hagyd hogy segítsünk.

2013. ápr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Ülő Medve válasza:
Az apád valószínűleg azért se..fej veled mert nem akarja, hogy elkövesd ugyanazokat a hibákat amit esetleg ő is elkövetett. Az öngyilkosság meg hülyeség ha el cseszed zombiként folytatod. Majd rájössz ha már nem lesz apád. Késő bánat.
2013. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!