Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a szellemekben?...

Hisztek a szellemekben? Láttatok már?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hiszek a szellemekben, fizikailag nem láttam még szememmel alakot.


De eddigi életem során tapasztaltam pár jelenséget, ami betudható ilyen paranormális tevékenységnek.

2013. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SuperUrzu7 ***** válasza:

Én már láttam, de nem hiszek bennük. Sok oka lehetett, pláne abban a helyzetben, hogy azt láttam amit. Aligha van olyan ember, aki valódi szellemet látott. Csak a haverom, de ő is csak 7 sör után.

Na jó, viccet félre téve. A szellemek létezhetnek e, ez a kérdés, nem az, hogy hisznek e benne. Ha szellemekről beszélünk egy alternatív dimenzió jut eszünkbe (Már akinek). Na ugye ez a téma már erősen hipotézis veszélyes, így nem készpénznek venni.

A jelenlegi feltételezések alapján a világ idővonalát úgy lehet a legegyszerűbben felfogni, mint egy végtelen hosszú cd tartót, amiben a lemezek a pillanatokat örökítik meg. Na most ha a teret is bele vesszük, akkor végtelen sok cd tartó fut egymás mellett. Az idővonal lényegében az amit sorsnak hívunk. Bármit teszünk, az az idővonalban előttünk van és bármit tettünk az meg mögöttünk van. A sorsot ebben az értelmében nem lehet megkerülni, mert a megkerült sors lenne a sors. o.O

Na most az időutazás elmélet pont e miatt törik meg. Az előre való időutazás még oké. Ilyen a hibernálás. De a múltba való utazás képtelenség, mert azzal befolyásolnánk a már megtörtént jövőt, ami alapból úgy lett volna, ami szerint pedig képtelenség. Ha visszatudnánk jönni, már visszajöttünk volna. És ha valamit tönkretennénk az mindig is tönkre ment volna. Visszakanyarodva.

A tereket egy kicsit máshogyan kell elképzelni. Azok párhuzamos idősíkok. A terek közötti eltérés lehet csupán egy sejt, de lehet gyakorlatilag minden. Mivel a skála hatalmas, így gyakorlatilag végtelen idősík van. A szellemeket ezekbe az idősíkokba soroljuk be.

Abban az idősíkban nem lehetnek, amiben mi vagyunk mert az a jelenlegi tudásunk alapján nem lehetséges, persze később még igazolódhat. Így csak a párhuzamos idősíkokban lehetnek, viszont őket meg nem érzékelhetjük. Aki érzékeli őket, az kellően hiszi, és hinni is akarja létüket ha ennyire beképzeli. De mint mondtam, később még igazolódhat, és akkor majd bocsánatot kérünk tőlünk.

Addig is csak a jó öreg céljuknak, a kitalált mesék lényeinek tudhatjuk be őket. Paranormális jelenségek pedig mindig is történtek, ezekre meg valószínűleg az a magyarázat, hogy nem tudták, mi okozta, és máris elkönyvelték szellemnek, mielőtt utána jártak volna. Vagy csak a képzeletük játszott velük. Tehát nem, nem hiszek bennük.

2013. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pepsy12 válasza:
Igen hiszek a szellemekben mivel mostanába elég para normális dolgok történek velem és barátnőimmel....pl.: nekem megváltozott a szemmem szine, a barátnőm nem tudta becsukni az ajtót csak ha azt mondta hogy :"bryan menny arébb" mivel ugy hívják a szellemünket!!
2013. jún. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SuperUrzu7 ***** válasza:

Öhm... Te, kólácska... Bryan menny arébb?!... Ezt remélem te sem gondoltad komolyan... Az meg, hogy a szemed színe változik nem szokatlan dolog. Nekem zöld és barna között szokott barangolni. Ritkán átmegy kékbe is. És? Ez sok embernél így van. Amúgy sokat számít, hogy honnan kapja a szem a fényt.

Hogy nem tudta bezárni az ajtót az meg a barátnőd egyéni fizikumi problémája, vagy csak rossz a zár...

2013. jún. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!