Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek mitől lesz...

Fiúk, szerintetek mitől lesz egy átlagos lányból jó csaj külsőleg és belsőleg egyaránt?

Figyelt kérdés
ez a kérdés mostanában nagyon foglalkoztat, hogy milyen lányra mondják a tini fiuk és fiatal férfiak, hogy jó csaj külsőleg és belsőleg.fiúknál ilyen szerintem az, hogy egy fiú cigizik, fulbevaloja van és ülepes gatyaja kulsoleg ennyi elég szerintem ízelítőnek. belsőleg nagy szájú és furán agresszív a fiúkkal és a lányokkal udvarias kicsit perverz mégis aranyos.:)) remélem nagyábbol dereng mi érdekelne.:D kort is írjatok

2013. ápr. 21. 21:39
 1/4 acelsziv ***** válasza:
Az írásod kb 80 %-a értelmethetetlen
2013. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mivel mindenkinek más jön be, így felesleges általánosításokba bocsátkozni. amelyik csajra a haverom 10est ad az nálam a 3ast is alig éri el, ami nálam 10pont az nála 3at se éri el.
2013. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mesi:) válasza:

nem tudom elhinni hogy egy fiú hogy tudja pontozni a lányokat

szerintem ez nem jó

engem is szoktak pontozni és ez hülyeség

mert valaki azt mondja jó vagyok valaki meg azt hogy nem

2013. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy hogy tudja pontozni?? Van egy 10es skála, ami mindenkinél más értelemszerűen, és belövi a csajt mondjuk 7esre. Ez 99.99%ban külsőn múlik természetesen.


Ennyi.

2013. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!