Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki kategorizálja az embereket?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kategorizálja az embereket?!

Figyelt kérdés

Állandóan azt hajtogatjátok, hogy szépek a szépekkel, átlagosak átlagossal, ronda a rondával, meg "ne kezdj más kategóriájúval" meg ilyesmi..

A kérdésem az lenne, hogy ki a fene mondja meg, hogy én most helyes vagyok, átlagos, vagy ronda? és honnan tudhatná az ember, hogy az, akivel ő kezd, az melyik kategóriába tartozik? elvégre ha megtetszik neki, neadjIsten beleszeret, akkor a másikat mindenképpen szépnek fogja tartani....



2013. ápr. 19. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel más véleménye, azt tanácsolom neked, te se tulajdoníts túl nagy jelentőséget az itt levő névtelen és arctalan tömegnek. 100 válasz közül néha akad egy gyöngyszem, de nem kell túl komolyan venni.
2013. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Magasság, testalkat, arcszerkezet szabályossági szint, bőrszín, életstílus, öltözkédési stílus, egészségügyi állapot, temperamentum, célok az életben, pénzügyi helyzet mind mind kategoria alapot jelent, és az emberek ez alapján nagyon szeretik megtalálni a megfelelő, szintben hozzájuk illő egyéneket. Mint írtam, nagy általánosságban, de mindig vannak kivételek.

Lazán be lehet kategorizálni mindnekit. Valamint valószínüségszámítás szerint azt is ki lehet kalkulálni,hogy kinek milyen típus fog bejönni.

Nagyon nagyon sok példát lehet látni erre, hogy mindenki ilyen alapon a magához valót választja.

Tehát ritka az olyan, ha egy nő két fejjel magasabb a palijánál, meg vagy harminc kilóval nehezebb, gazdagabb pár száz millával, és ő vezeti a palika helyett az autót. Pali egy retkes koszos igénytelen valami a nő meg egy tisztaságmániás perszóna. Tehát nincs meg igazán ebben a példában az összeeygeztethetőség mint alkatilag, mint világhoz való hozzáállásban. Ezért láthatsz nagyon elenyésző számban ilyen párokat, nem ez a gyakori.

2013. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lekő szarni az ilyesfajta dolgokat


én nagyon magas vagyok, de eddig 2ből 2 alacsony bnőm volt (30 cm különbség, no probléma)


nem vagyok túl szép, de az első nagyon csinos volt, ééés hip-hop táncos (a gyengéim :D)


a kategóriákat csak a 'nagyonhúdemenő' emberek találják ki, de hülyeség, arra hajts rá akire akarsz (csak ne autóval), és majd kiderül, kölcsönös-e

2013. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2es

bátyám középmagasságú, és kifejezetten kövér.. ennek megfelelően ahány nője volt, mind 210 környékén volt, és persze bitang vékony

ismerek egy zsidó srácot, neki a skinhead lányok jönnek be... mondjuk ez valószínűleg egy beteljesületlen szerelem:D

tisztaságmániás logikus, hogy nem fog koszos emberrel összejönni, de a kategorizálás nem a tisztaságtól függ..

a kérdésem nem magamra vonatkozik, én már évek óta párkapcsolatban élek, de az itt feltett "ronda vagyok, hogy csajozzak?" kérdésekre szokták mondani, hogy "kezdj a saját kategóriádban".. amitől én agyfszt kapok, mert a kérdezők ki szokták fejteni, hogy a fejük aránytalan, a foguk kapa vagy ilyesmi, és azt is kiemelik, hogy igényesen (tiszták), jó ruhát hordanak... szóval nem az igényességüktől üt el a dolog, vagyis nem a csöves férfi-mágnás nő összefüggésről van szó.. és a kérdés sem erre vonatkozott

2013. ápr. 21. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!