Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne nála esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány az osztályban ő legjobb csaj. Nekem nagyon bejön visszafele szerintem annyira nem. Én egy tök átlagos fiú vagyok nem a legmagasabb nem a legkigyúrtabb nem a legjobbképűbb. Viszont szerény vagyok kedves tehát nem vagyok bunkó a lányokkal. Tehát a lényeg lenne e esélyem egy nála? És iskolán belül hogy próbálhatnék hozzá közeledni? 14f



2013. ápr. 9. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem finoman kérdezd meg hogy mit gondol rólad mert ha nem jössz be neki még egy kicsit se, akkor hafyd mert az ilyen csajok hajlamosak lejáratni az egész osztály előtt (de nem mindenki csak olyanok is vannak) 13L
2013. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Polipop ***** válasza:
28%

Nem. Nincs nála esélyed. Az osztályodban ő a legjobb csaj, minden fiú belé szerelmes. Álmodozhatsz, de abszolút semmi realitása nincs.

Nincs egy nem éppen a legszebb, nem a legdögösebb, de szerény, kedves és nem bunkó lány az osztályodban, akire nem figyeltél fel? :)

2013. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon, de köszi!
2013. ápr. 9. 19:36
 4/5 anonim válasza:

Szerintem próbáld meg azért!:))

Én az osztályba én vagyok a legjobb csaj... És belém szerelmes a legmenőbb fiú is,de én mégsem őt választom,mert nincs benne semmi belülről. Lehet hogy az a csaj is olyan,hogy kívülről tök jól néz ki,de belülről meg egy boszorkány. Én is egy átlagos fiút néztem ki,aki nem is olyan helyes,de nekem bejön! Szerintem mindenképp megér egy próbát! Ha személyesen nem is mered,célozgass rá chaten,vagy légy bátor és kérdezd meg!! :)

2013. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi mindenkinek ment a zöld kéz!
2013. ápr. 13. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!