Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez tényleg egy németországi...

Ez tényleg egy németországi telefon szám? Vagy csak német cégé?

Figyelt kérdés
Ma reggel hívtak erről a számról 06203388534 . de mire fel vettem volna lerakta. most egy hétig hívogatót egy ilyen mindenféle vackott árúló pasi. ezért be írtam a googleba a számot, hogy megnézzem nem-e megint azok csak másik számmal. de csak német oldalakat adott ki amikhez a szám tartozott. németül nem igazán tudok ezért nem is tudtam elolvasni. köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 22. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbi. Ez egy itthoni tel.szám. :)
2013. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez egy Telenoros magyarországi mobilszám
2013. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mióta számhordozás van, ebben már nem lehetsz ennyire biztos.
2013. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jogos
2013. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta nem hívot, úgy hogy biztos nem az árus pasi volt. mert az miután elmagyaráztam neki, hogy nem akarok venni semit, még hívot, kinyomtam majd pár másod perc múlva még pofátlanul vissza hívot XD Ha fontos akk úgyis hív. köszi a válaszokat. azért is írtam ki a számhordózás miatt a kérdést.
2013. ápr. 26. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!