Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BALATONI viharjelzés évente...

A BALATONI viharjelzés évente 1000 millió forintba kerül. Eltekintve attól, hogy ez valakiknek óriási bevételt jelent évente, szinte minden nap villog. Nincs korszerübb és kevésbé idegesítő megoldás, mint ez az őrületes éjjel-nappali villogás?

Figyelt kérdés
Akkor nem villog, ha szélcsend van az egész országban. Szerinted van ennek értelme?nem lenne jobb és olcsóbb Mondjuk mobil vagy rádiós jelzés, esetleg rakéta mint az átkosban?

2013. ápr. 22. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal állami kézben van a rendszer, ezért ez senkinek nem jelent óriási bevételt. Szerintem tökéletes megoldás, a partról és a vízből is állandóan látható. Az a dolga, hogy idegesítő legyen! Mobil vagy rádiós jelzés szerintem nem megoldás, mert strandon nem szól folyamatosan rádió, illetve nem kérné mindenki a telefonjára ezt a szolgáltatást. A rakétáról meg ha egyszer lemaradtál, akkor fújhatod!
2013. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A mentőszolgálat pedig többmilliárdba kerül évente, ráadásul villognak-szirénáznak, és ami a legnagyobb baj, hogy olyan hülyéket is megmentenek, mint te!


A viharjelzés életvédelmi célokat szolgál, nem a bekerülési költsége, és az idegesítő volta a lényeges...

2013. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja engem is megmentettek, (vhonnan tudtad?) bár nem kértem tőlük. aztán még fizetnem is kellett érte. A nagyobbik baj az, hogy nem bírom nézni este azt az őrült villogást, szóval engem nagyon zavar. Téged nem zavar???

más

honnan tudod, hogy hülye vagyok?

más

nemcsak megmentettek, de másnap az ujságok is lehozták a sztoryt, telis tele kitalált hazugsággal, h milyen hasznos tevékenység is a vizirendőrség, szóval még arra is futja a milliárdokból, hogy fényezzék magukat.

2013. aug. 7. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!