Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jár nekem munkanélküli?

Jár nekem munkanélküli?

Figyelt kérdés
2011-ben ballagtam középsuliból. Utána volt bejelentett munkaviszonyom 5 hónapig, utána 1 hónapig nem volt munkám, de munkanélkülire sem voltam bejelentkezve, utána volt 3 hónap munkaviszonyom. Ez után bejelentkeztem munkanélkülire, de segélyt nem kaptam. Ezt követően volt 6 hónap munkaviszonyom, majd itt felmondtam szept 20-án, és szept 24-én már kezdtem ausztriában 5 órában, azóta is itt dolgozom. Kint bejelentett lakcimem nincsen, ugyhogy tudom,hogy itthonról kell kapnom a munkanélkülit (ha jár). Jár nekem, az gond,hogy a munkák között van idő kiesés, azaz nem egyben van meg a 360 nap? Ha jár akkor mennyi? Köszönöm! Sürgős!

2013. ápr. 23. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy van időkiesés, a lényeg, hogy az elmúlt 3 évben legyen meg a 360 nap munkaviszonyod. Viszont: Te jelenleg dolgozol, tehát nem lehetsz regisztrált álláskereső. Akkor sem, ha a munkavégzés helye Ausztria. Tehát nem jár neked ellátás jelenleg.
2013. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy jelenleg nem jár, de, hogy ha megszünik a jelenlegi munkahelyem (kb 1 hónap múlva) akkor jár az a lényeg :) És , hogy kit mennyi összeg illet meg abban nem tudsz segiteni? Köszönöm válaszod :)
2013. ápr. 25. 18:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Illetve azt az időt is beleszámitják, amikor bejelentekztem még tavaly a központba de amint emlitettem segélyt nem kapatam, mert nem volt hozzá elég ledogozott napom, de amennyit addig dolgoztam az az idő is beleszámit, vagy az azzal elveszett,hogy akkor bejelentkeztem?? mert az nekem 8 hónap.
2013. ápr. 25. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!