Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szedhetnék fel egy kis...

Hogyan szedhetnék fel egy kis izmot ezeknek a segítségével? (lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szeretnék egy kis izmot felszedni magamra. Nem kellene hű de sok de azért látszódjon hogy foglalkoztam a dologgal. Na szóval van nekem két darab kézi súlyzóm, van lehetőség húzódzkodni, futni imádok. Fekvőtámasz, felülés, lábemelés ilyenek is jöhetnek. Szóval igazából mellizom és hasizom ami most nekem fontos lenne. Valaki segítene egy edzéstervet felállítani? Egy hétre, és néhány tippet adni? Pihenés, ilyesmik. Az étrend nem gond, tudom hogy nem szabad szemetet enni, erről már olvastam.


14/F


2013. ápr. 24. 16:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam valamit. A fegyencedzés annyira nem jön be nekem. Szóval az "nem játszik" nálam. :S
2013. ápr. 24. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!