Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színes árnyék mi lehet?

Színes árnyék mi lehet?

Figyelt kérdés

Itt szeretném kijelenteni, hogy fogalmam sincs, hogy ez ezo, kategóriás, vagy inkább természettudomány jellegű kérdés ezért is írtam ide.

Néha (eddig konkrétan kétszer), amikor jövök hazafelé azt látom, hogy az árnyékomban ilyen színparadé megy. Főleg zöld meg piros. Én személy szerint valamiféle optikai csalódásra gyanakszom, de nem zárom ki másnak sem a lehetőségét.

Amikor legutóbb volt akkor azt is figyeltem, hogy csak az én árnyékomnak volt ilyenje, a tereptárgyaknak nem, ezért megálltam megnézni, hogy úgyis van-e. Úgy nem volt, vagy csak nagyon kicsi. Nem vagyok benne teljesen biztos.

Ha optikai csalódás volt érdekelne valami részletesebb magyarázat, hogy ez mitől van így.



2013. ápr. 24. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A benned lakozó erő elő akar törni!!!! :OOO te leszel szivárványárnyék ember!!! gonosztevők meneküljetek mert jön a halálootok!! tüdütüüdüütütüüdüütü
2014. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell annyit szívni ember
2014. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valami zöld vagy piros ékszer (éxer, ha így jobban tetszik), esetleg gomb veri vissza a fényt az árnyékodra és azt látod. Vetkőzz le meztelenre, ha úgy is piros-zöld lesz az árnyékod akkor már baj van.
2015. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!