Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tul stresszelem a forgalmi...

Tul stresszelem a forgalmi vizsgat . Most megyek negyedjere, mindig kudarckent elem meg, ha megbukok. Tippek? Nektek hanyadjara sikerult a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőre sikerül. Nagyon stresszeltem én is, egyébként is izgulós típus vagyok, rosszul voltam előtte, de úgy álltam hozzá, hogy biztos leszek magamban és nem mutatom ki a lelki gyengeségem a vizsgán. Fejben dől el az egész, akaraterő, önbizalom, és hogy eldöntöd, hogy sikerülni fog.
2013. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőre, de baromira izgultam. Az sem mindegy , hol vizsgázol...

Egyébként tényleg fejben dől el. Ha elhatározod, hogy megoldod, akkor nyugodtabban fogod végigvinni.

2013. ápr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 trustme válasza:
Elsőre sikerült. Miskolcon vizsgáztam és nem igazán izgultam. Hihetetlenül hangzik, de én a vizsga előtt 2 héttel szabályosan rosszul voltam a vizsga gondolatától és ahogy teltek a napok egyre lazábban fogtam fel és mire oda kerültem elmúlt az izgulás. :D Furcsa,de igaz.
2013. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én is iszonyatosan rá tudok stresszelni a dolgokra. Forgalmi vizsga előtt reggel mé hánytam is. Vizsga előtt kimentünk még egy körre az oktatóval és olyan rosszul még soha nem vezettem, még a forgalommal szemben is mentem. :D Az oktató meg félreállított és ordibált velem. A vizsgának úgy kezdtem neki, hogy úgy is bukni fogok, és így halál nyugodt voltam. És elsőre átmentem. Igaz szerintem bukó lett volna, de rendes volt a vizsgbiztos, letudta annyival hogy kicsit még bizonytalan és eleinte még üljjön mellém valaki akinek van jogsija.

Tanácsként azt tudnám mondtani, hogy vizsga előtt menjetek ti is egy kört, az megnyugtat.

2013. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
89%
Én elsőre átmentem.Amikor megtudtam mikor vizsgázok nagyon stresszes voltam....Aztán ahogy teltek a napok éreztem h nem lesz semmi baj...Fejbe eldöntöttem hogy nekem sikerülni fog! Reggel mentem először és láttam hogy jön a vizsgabiztos..aki eddig minden nő ismerősömet megbuktatott elsőre!Nem látta rajtam hogy ideges vagyok.Mert akkor jött volna az a duma hogy "forgalomban ideges stb"ezek a jó kis dumák...Vissza vezettem és átmentem...Rengeteg olyan hibát sorolt fel ami nem az én hibám volt..."De ez a dolga " Szerintem az a lényeg h lássa rajtad hogy nyugodt vagy..nem érdekel hogy ott van a hátad mögött..Nekem bevált:)Sok szerencsét! :)
2013. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én ma vizsgáztam elsőre sikerült bár csúszott a vizsgám 3 hetet mert énis olyan rosszul voltam, vizsga előtt hogy hányingerem volt hánytam is előtte ugy hogy emiatt sajnos nem is tudtam emiatt vizsgázni 3 hétig nem is vezettem semmit most szombaton voltam egy órát(ami nem ment túl jól) de már ma úgy voltam, hogy nem izgulok ha megbukok megbukok legalább következőre nem fogok izgulni mert már tudom ,hogy milyen.Meg arra gondoltam előtte, hogy mitől izgulok semmi mást nem kell csinálni csak vezetni a városba ahogy órán. Úgy hogy szerencsére elsőre sikerült (2 vizsgabiztossal) kis szidást kaptam a végén h ne vegyem annyira félvárról mert csak mosolyogtam ha elrontottam valamit. úgy hogy sok sikert és ne izgulj
2013. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a kommenteket es a tanacsokat halistenned sikerult:)
2013. máj. 17. 06:35
 8/8 anonim válasza:
100%
4
2013. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!